Школа професійного девелопменту (ULPM) провела ребрендинг

10.04.2024   |  Новини

Новини партнерів

Проєкт Школа професійного девелопменту (ULPM) вирішив оновити бренд та назву. Команда переосмислює навчальну програму, масштабується та знаходить нові сенси. Відтепер освітня платформа називається Київська школа девелопменту (KSD).

Через ребрендинг команда прагне показати, що її діяльність спрямована саме на розвиток українських міст, а місце сили та натхнення – це Київ. Київська школа девелопменту – це одночасно освітня програма та спільнота. Ком'юніті, яке абсорбує, переосмислює та впроваджує найкращі світові та українські практики, щоб зробити наші міста комфортнішими для життя.

За останні декілька років програма вийшла за рамки урбанізму та проєктного менеджменту, охопивши всі наявні напрями в девелопменті, будівництві та архітектурі. Команда ставить перед собою масштабні цілі – розвивати та вдосконалювати культуру девелопменту в Україні, об'єднувати кращих гравців ринку та робити внесок у формування спеціалістів з цінностями, які створюють сучасні та прогресивні проєкти.

Школа не продає лідерство, а пропонує проєктувати, створювати та продавати екосистему, в якій можна розвиватись. Кожен учасник отримує кар'єрне та професійне зростання, а також основу для масштабування бізнесу.

Київська школа девелопменту пропонує низку курсів, адаптованих під реальні умови у сфері нерухомості з актуальними темами: 6-ти місячна офлайн-програма Містотворці – навчальна програма для СЕО інвестиційно-будівельних проєктів, 18 онлайн-курсів та два воркшопи. Наприклад, курс з AI-інструментами для архітекторів та дизайнерів, або курс про покращення лідогенерації в нерухомості.

У рамках знайомства з освітньою платформою, Київська школа девелопменту відкриває безкоштовний доступ до лекцій про урбанізм та пропонує всім бажаючим долучитися до лекцій:

  • «Masterplanning та проєктування міст» від архітекторки Анастасії Пономарьової.
  • «Архітектурні стилі» від архітектора та доцента Гліба Ушакова.
  • «Сталий урбанізм та транспорт в місті» від інженера та урбаніста Дмитра Макагона.
  • «Місто. Індекси комфорту та показники якості життя» від директора з маркетингу ЛУН Дениса Суділковського.

Реєстрація за посиланням https://bit.ly/4cOy5g6

 З повним переліком програм можна ознайомитись за посиланням – https://bit.ly/4ahSIzI