У 2020 році ціни на житло в Західній Україні можуть збільшитися на 10%

08.11.2019   |  Новости

У 2020 році ціни на первинне житло на Західній Україні можуть збільшитися на 10%. Про це на III Residential Development Forum розповіла керівниця відділу маркетингу Будівельної компанії «Вертикаль» (Івано-Франківськ) Олена Хапалова.

Вона, зокрема, зазначила, що на ринку Івано-Франківська наявна дуже висока конкуренція між забудовниками, проте попит досить сталий і прогнозований. Покупець надає перевагу ціновій політиці забудовника, але перемагає на ринку саме та компанія, яка більш креативно та першою виводить на ринок свій новий проєкт та просуває наявні.

Експертка повідомила, що у 2019 році прогнозованого рівня продажів, як і падіння ринку, не сталося.

«Коливання попиту були пов’язані, перш за все, з довготривалими виборчими процесами, а також зміцненням гривні. Наразі в західноукраїнських містах ситуація досить стабільна і до кінця року ми очікуємо незначне пожвавлення покупців на 5–7% зокрема у Івано-Франківську, Львові та Ужгороді», — сказала вона.

Олена Хапалова звернула увагу на те, що зараз нема жодних ознак кризи на первинному ринку житла. Проте, як вважає експертка, якщо ринок будівництва в Києві пригальмується, то це, певним чином, вплине на будівельний ринок всієї України.

«На відміну від Києва, як осередка гучних скандалів у будівництві, на ринок Івано-Франківська впливає суто політико-економічна ситуація країни та наявність платоспроможного попиту. Західні регіони країни виживають переважно за рахунок заробітчан, які і в 2020 році продовжать активно інвестувати в первинну нерухомість, яку вважають найнадійнішим засобом зберегти свої заощадження», — підсумувала Олена Хапалова.


Читать другие новости

26.05.2020
Будівля XIX століття перебуває в приватній власності, декілька років назад вже була невдала спроба продати палац за шість з половиною мільйонів гривень
подробнее
17.04.2020
Держава не повинна втручатися у бізнес, доки не взмозі це зробити професійно
подробнее
15.04.2020
Згідно зі звітом Cushman & Wakefield, попит з боку орендарів офісних приміщень суттєво знизився
подробнее
10.04.2020
У березні 2020-го для покупки на стадії будівництва найчастіше вибирали Business Bay, Downtown Burj Khalifa, Mohammed bin Rashid City, Jumeirah Village Circle і...
подробнее