У ДАБІ — новий тимчасовий очільник

25.02.2021   |  Новости

Нові кадрові зміни у архітектурно-будівельної інспекції. Уряд призначив тимчасовим виконувачем обов'язків голови Державної архітектурно-будівельної інспекції України (ДАБІ) Сергія Галіцина. Розпорядження від 26 жовтня 2020 року, яким була призначена на посаду т.в.о. голови ДАБІ Ірина Король, визнали таким, що втратило чинність. 

Згідно з даними Єдиного держреєстру декларацій, раніше Галіцин обіймав посаду директора департаменту ДАБІ в Луганській області, де за підсумками 2019 року отримав 416 тис. грн заробітної плати. Галіцин також володіє квартирою площею 69,2 кв. м у Луганську й будинком 262,4 кв. м у с. Розкішне Луганської області, а також 350 тис. грн готівки.

Вчора ДБР провело обшуки у керівництва ДАБІ у досудовому розслідуванню кримінального провадження за фактом зловживання службовим становищем службовими особами державних органів під час видачі дозвільних документів на будівництво. Раніше екскерівнику Державної архітектурно-будівельної інспекції Олексію Кудрявцеву повідомили про підозру за використання підробного іноземного диплома при влаштуванні на роботу, його оголосили у розшук. Кудрявцев через Facebook заперечив, що ховається від слідства.