У харківському ТРЦ буде розважальний комплекс для всієї родини

12.06.2020   |  Новости

Компанія UTG, розробник концепції та ексклюзивний брокер ТРЦ Planeta Mall, продовжує працювати над створенням унікального пулу орендарів об'єкта. В рамках завершення формування розважальної зони регіонального торгового центру брокерами компанії був підписаний договір з мережею сімейних розважальних комплексів Smile Park.

Новий орендар розміститься на третьому поверсі другої черги комплексу на площі близько 3 тис. кв. м.

Харківський ТРЦ Planeta Mall загальною площею 110 тис. кв. м стане найбільшим об'єктом торгової нерухомості Харкова і всього регіону в цілому. Тому особливу увагу в об'єкті приділяється формуванню розважальної зони, де, крім сімейного розважального комплексу Smile Park, буде розміщений кінотеатр і велика ресторанна зона.

За словами Ольги Іванченкової, керівника мережі Smile Park, новий ТРЦ — дуже перспективний проект. «Ми не могли залишити без уваги його масштаби, дизайн і інфраструктуру. Також важливими чинниками у визначенні локації для майбутнього проекту Smile Park було розташування торгового центру, підбір якірних орендарів і параметри приміщення для оренди. За всіма цими критеріями Planeta Mall має масу переваг перед іншими ТРЦ Харкова», — підкреслила вона.

 

Читать другие новости

05.08.2020
У листопаді 2019 року створена КМДА постійно діюча конкурсна комісія по залученню інвесторів виключила з переліку об’єктів, які потребують інвестицій, проект «Р...
подробнее
04.08.2020
Кінотеатр буде відкритий у партнерстві з всесвітньовідомим брендом SAMSUNG
подробнее
04.08.2020
Обіцяють, що вже до кінця вересня відкриються близько 78% всіх орендарів. Нагадаємо, що відкриття першої черги ТРЦ Retroville відбулося 30 травня.
подробнее
29.07.2020
Внутрішнім дизайном арени, як і першої черги будівництва СТРЦ «Спартак», займався Юрій Глобчак з Globarch Group.
подробнее