У Херсоні відкривається унікальний оптово-роздрібний овочевий ринок

16.10.2020   |  Новости

У Херсоні відкривається оптовий ринок нового зразка Bazar в приміщеннях колишнього комбайнового заводу. На території буде знаходиться велика парковка для покупців і криті приміщення для продавців, в які можна заїхати своїм авто і реалізувати продукцію прямо з нього. Компанія UTG розробила концепцію майбутнього ринку і проаналізувала його перспективи.

На території ринку буде працювати лабораторія якості продукції Держспоживслужби. Мало того, на базі ринку планується відкриття хостелу, щоб людям, які не встигли за день реалізувати товар, було де зупинитися.

До послуг великих виробників, які відправляють свою продукцію на експорт, на території ринку буде митний склад відкритого типу. Переговори з цього питання зараз ведуться. Відкриття ринку «BAZAR» відбудеться 16 жовтня.


Читать другие новости

07.10.2020
Незважаючи на сильне падіння обігу в весняні місяці у зв’язку з карантином, літній період порадував дуже високими показниками
подробнее
03.07.2020
Концепція нового ТРЦ базується на створенні простору для активного способу життя з відкритим майданчиком на даху комплексу.
подробнее
16.06.2020
Технологія доповненої реальності дозволяє покупцям побачити кросівки на своїй нозі та оцінити їх ще до замовлення — просто наводите камеру на ноги і приміряєте ...
подробнее