У Києві розширять межі пам'ятки археології національного значення у місцевості Китаїв

15.05.2019   |  Новости

Київ планує розширити межі пам’ятки археології національного значення «Китаївське городище і курганний могильник» та перетворити на археологічний парк. Про це повідомив директор Департамент охорони культурної спадщини КМДА.

«У міста є бачення щодо створення археологічного парку. Вже розроблена облікова документація обох ділянок, що відносяться до Китаїва у частині розширення меж пам’ятки. Вона пройшла вже консультаційну раду, де було рекомендовано об’єднати цю територію у єдину і зробити одну облікову картку, де будуть прописані межі. Зараз вона на доопрацюванні у розробника. Ми чекаємо від них доопрацювання зауважень Консультативної ради, щоб передати на розгляд Мінкультури, яке надасть статус пам’ятки, у разі відсутності зауважень до оформлення картки», — розповів Олександр Никоряк.

Він додав, що такі місця, як Китаїв, не повинні забудовуватися. На його думку, ідеально, щоб на цій території з’явився археологічний парк, який включав би постійні розкопки, музеєфікацію, часткову реконструкцію та загальний благоустрій території.

Раніше Property Times розпитав директора Департаменту охорони культурної спадщини Олександра Никоряка про налагодження роботи майбутнього Центру консервації, запуск роботи бази пам’яток та підвищення ефективності механізмів охорони ландшафтів та об’єктів культурної спадщини.


Читать другие новости

23.08.2019
Наразі ділянка належить бізнесмену Михайлу Табачнику, брату колишнього віце-прем’єра
подробнее
21.08.2019
Зокрема, мінімальні стандарти енергоефективності запровадили для духових шаф, варильних поверхонь і кухонних витяжок, ламп ненаправленого випромінювання, посудо...
подробнее
14.08.2019
Для монтажу дахової сонячної електростанції ферма «Пелском» взяла у банку кредит на 6 років
подробнее
12.08.2019
Київський аеропорт оцінювали у групі аеропортів, які обслуговують 10–25 млн пасажирів на рік
подробнее