У Києві розширять межі пам'ятки археології національного значення у місцевості Китаїв

15.05.2019   |  Новости

Київ планує розширити межі пам’ятки археології національного значення «Китаївське городище і курганний могильник» та перетворити на археологічний парк. Про це повідомив директор Департамент охорони культурної спадщини КМДА.

«У міста є бачення щодо створення археологічного парку. Вже розроблена облікова документація обох ділянок, що відносяться до Китаїва у частині розширення меж пам’ятки. Вона пройшла вже консультаційну раду, де було рекомендовано об’єднати цю територію у єдину і зробити одну облікову картку, де будуть прописані межі. Зараз вона на доопрацюванні у розробника. Ми чекаємо від них доопрацювання зауважень Консультативної ради, щоб передати на розгляд Мінкультури, яке надасть статус пам’ятки, у разі відсутності зауважень до оформлення картки», — розповів Олександр Никоряк.

Він додав, що такі місця, як Китаїв, не повинні забудовуватися. На його думку, ідеально, щоб на цій території з’явився археологічний парк, який включав би постійні розкопки, музеєфікацію, часткову реконструкцію та загальний благоустрій території.

Раніше Property Times розпитав директора Департаменту охорони культурної спадщини Олександра Никоряка про налагодження роботи майбутнього Центру консервації, запуск роботи бази пам’яток та підвищення ефективності механізмів охорони ландшафтів та об’єктів культурної спадщини.


Читать другие новости

22.05.2019
На думку фахівця, у найближчі роки тенденція до цінового зближення на ринку новобудов Одеси та Києва збережеться.
подробнее
21.05.2019
Про продаж другого активу — готелю «Опера» на вул. Б. Хмельницького — виданню розповіли одразу три джерела: два інвестиційних банкіра і директор готельної мереж...
подробнее
16.05.2019
Стартова ціна на лот становила 338,8 млн грн
подробнее
15.05.2019
Затриманих підозрюють у заволодінні майном Головного управління Нацгвардії на 81 мільйон гривень
подробнее