У Києві відбудеться Kyiv Smart City Forum 2020

17.08.2020   |  Новости

8 жовтня 2020 р. кращі українські та міжнародні експерти з інновацій, урбаністи, представники влади та антикризові менеджери розкажуть про трансформації, які відбуваються по всьому світу під впливом пандемії. Тисячі гостей і експертів з різних країн візьмуть участь в Kyiv Smart City Forum 2020 року — інноваційної онлайн-платформі для дискусій про майбутнє розумних міст. Property Times виступає інформаційним спонсором події.

Kyiv Smart City Forum — це унікальний контент, різні точки зору, досвід професіоналів у вдосконаленні всіх аспектів smart-життя. Цього року захід буде проходити в онлайн-форматі. Все, що було оффлайн — тепер онлайн на одній платформі! Крім виступів провідних українських і міжнародних спікерів, віртуальна виставкова зона з кращими технологічними рішеннями, живе спілкування зі smart-спільнотою, інтерактивні заходи, вбудовані відеочати учасників та експонентів виставкової зони, квізи і рейтинги. У режимі реального часу — експерти з різних країн, антикризові стратегії, цікаві інтерактивні заходи та нові форми взаємодії з аудиторією.

Програма форуму складається з чотирьох секцій. У секції «Smart city. Сучасні цифрові технології в smart місті» учасники дізнаються про світові тенденції розвитку розумних міст в умовах нових викликів; стан розвитку сучасної кріптоекономіки і штучного інтелекту; про цифровий трансформації регіонів і кібербезпеки в смарт містах. Експерти розкажуть про розвиток інтелектуальної відеоаналітики в Україні і в світі і дадуть відповідь, як на даному етапі співіснують приватність і діджіталізація.

Секція «Smart architecture» присвячена ролі Big Data у впровадженні інтелектуальних систем в новій міській архітектурі. Спікери секції «Smart Environment. Екосистема розумного міста» проаналізують, яку політику ведуть міста щодо небезпечних відходів та про заплановані інноваціях в цій сфері, а в секції «Urban transportation. Управління трафіком» експерти візуалізують майбутнє транспорту після пандемії.

У фокусі форуму — готовність міст і громадян до кризових ситуацій, автоматизація процесів і технології, які допомагають відчувати себе захищеним в мінливому світі. Спікери з України, Нідерландів, США, Іспанії, Німеччини та Сінгапуру нададуть чітко структуровану інформацію, яка допоможе громадянам адаптуватися до нових умов. Світові експерти представлять реальні кейси та рекомендації за технологіями, які допомагають адаптуватися бізнесу під час непередбачених ситуацій.

В рамках Kyiv Smart City Forum 2020 відбудеться також церемонія нагородження міст-лідерів по впровадженню інноваційних рішень в інфраструктуру, де будуть відзначені кращі міські проекти, громадські та державні ініціативи в 8-ми номінаціях.

Kyiv Smart City Forum 2020 проводиться вже в п'ятий раз і є одним з головних подій Східної Європи, присвячених популяризації smart city - технологій. У минулому році захід відвідали понад 4000 гостей, а знаннями та практичними навичками поділилися 60 кращих міжнародних та українських експертів.

Додаткова інформація на сайті форуму: http://forum.kyivsmartcity.com