У квітні з Реєстру індустріальних парків було виключено чотири об'єкти

09.05.2024   |  Новини

У квітні з Реєстру індустріальних (промислових) парків було виключено чотири такі території.  Про це заявив заступник голови Комітету з питань економічного розвитку Верховної Ради України Дмитро Кисилевський, повідомила пресслужба парламенту.

«Відбулась перша чистка Реєстру індустріальних (промислових) парків. Чотири непрацюючі індустріальні парки виключені з реєстру з формулюванням "порушення умов діяльності". Якщо простіше, ці індустріальні парки не демонстрували навіть таких простих ознак роботи, як вчасне надання звітів і найм керуючої компанії», – зазначив парламентар.

Він зауважив, цей процес продовжиться, оскільки «індустріальні парки потрібні Україні не для кількісної статистики парків в реєстрі, а для створення нових виробництв».

Він повідомив, що виключення індустріального парку з Реєстру індустріальних парків не є підставою для його ліквідації. Індустріальний парк, виключений з Реєстру індустріальних парків, може бути повторно включений до нього не раніш як через 6 місяців після виключення такого індустріального парку з Реєстру індустріальних парків.

«У 2024 рік Україна має вступити з оновленим реєстром індустріальних парків, які не чекають з моря погоди склавши руки, а створюють всі необхідні умови, щоб виграти конкуренцію за інвестиції», - зазначає парламентар.