У Львові можуть заборонити будівництва готелю Hilton

14.11.2019   |  Новости

Петиція про заборону будівництва готелю Hilton біля парку культури зібрала необхідні 500 підписів. Тепер її повинна розглянути міська рада. Про це повідомляє «Твоє місто».

Автор петиції голова ГО «Ідея нації» Остап Стахів каже, що будівництво ймовірного готелю мережі Hilton хочуть вести на території колишнього Стрийського цвинтаря, де хоронили людей ще з кінця XIX століття.

Тепер петицію мають розглянути під час пленарного засідання ЛМР, і, якщо її підтримають, розробити дорожню карту для впровадження.

Нагадаємо, ТзОВ «Апартготель» купило земельну ділянку на вулиці Лижв’ярській, 1, між Стрийським парком та Парком культури та відпочинку імені Богдана Хмельницького, за 18 млн грн, а у 2016 році компанія отримала містобудівні умови та обмеження для реконструкції будівель на цій ділянці з пристосуванням під готель. Тоді йшлося про висоту 34 м.

Навесні цього року міський голова Львова під час виконкому сказав, що у Парку культури планують збудувати готель всесвітньої мережі Hilton. Згодом з’ясувалося, що висота готелю сягатиме 72 м, що спровокувало обурення серед мешканців. Забудовник неодноразово намагався внести зміни до рішення виконавчого комітету та змінити максимально дозволену висоту, втім під час одного з останніх засідань виконкому компанії запропонували провести міжнародний архітектурний конкурс.


Читать другие новости

Сегодня, 14:20
Логістика та e-commerce стануть пріоритетними напрямками інвестування компанії у 2020 році
подробнее
10.12.2019
Перевірка проводитиметься в частині дотримання вимог законодавства під час розпорядження землями сільськогосподарського призначення державної власності, реєстра...
подробнее
10.12.2019
Металургійні шлаки та інші відходи виробництва будуть використовувати для відновлення українських доріг у кількох областях.
подробнее
10.12.2019
За найоптимістичнішими прогнозами процес прийняття нового Закону «Про основні вимоги до споруд, а також умови розміщення на ринку будівельних виробів» та ще бли...
подробнее