У Львові відкрили логістичний центр PORT LVIV 2.0
У Львові завершено будівництво логістичного центру PORT LVIV 2.0, що забезпечить понад 500 нових робочих місць. На території площею 28 000 м² розташовані складські, виробничі, торгові та офісні приміщення, а також заклади харчування, супермаркет, зона відпочинку з власним озером та ландшафтним дизайном, і конференц-зал в укритті. Про це повідомляє пресслужба девелопера проєкту Alterra Group.
Особливості та переваги PORT LVIV 2.0
PORT LVIV 2.0 є продовженням Львівського логістичного центру «PORT» і розташований лише за 900 метрів від об’їзної дороги, всього за 9 км від центру Львова та 15 км від аеропорту. Проєкт складається з шести черг введення в експлуатацію, чотири з яких вже завершені, а дві планується здати до кінця третього кварталу цього року.
Цей логістичний центр не лише забезпечує розвинену інфраструктуру, але й створює цілісну екосистему з людиноцентричним підходом. Наприклад, конференц-зал в укритті слугуватиме не лише для ділових зустрічей, але й стане ком'юніті-центром для резидентів і учасників заходів. Центр забезпечений повною автономністю, зокрема за рахунок впровадження технологій енергозбереження та наявності запасів їжі для людей і тварин.
Для підвищення енергоефективності в PORT 2.0 заплановано встановлення сонячної електростанції, яка забезпечить до 90% незалежності від зовнішнього енергопостачання у сонячні дні. Крім того, буде розширена котельня з додатковими котлами на пелетах для забезпечення незалежного опалення.
Логістичний центр обладнаний автоматичними системами пропуску, що забезпечують швидкий заїзд та виїзд автомобілів, а також інтелектуальною системою відеонагляду для підвищення рівня безпеки. На території доступний безкоштовний Wi-Fi, зарядні станції для електромобілів та потужний генератор. Для відпочинку персоналу передбачені зони з душовими кабінами, санвузлами, зонами відпочинку та кухнею. Також для резидентів створено додаток «Resident app» для зручного управління комерційною нерухомістю зі смартфона.
За даними Alterra Group, загальна вартість проєкту становить 22 мільйони доларів.
Розробила проєкт PORT 2.0 архітектурна компанія VR-Group - власники складів матимуть на одній території офіси, додаткові точки продажу та добре продуманий архітектурний устрій. Для логістичного центру розроблено брендбук з кольоровими акцентами, що підкреслюють архітектуру, та підсвічені 3D-літери терміналів для легкого орієнтування на складських будівлях.
У рамках ESG-стратегії, яка спрямована на поліпшення екологічних, соціальних та управлінських аспектів, важлива роль відводиться озелененню території.
Раніше ми писали, у логістичному центрі PORT впроваджують систему зеленої енергетики.
А також розказували, як львівський PORT став бенчмарком на ринку логістичної нерухомості.