Покупець отримає місто площею 73 тисячі квадратних метрів, кафе, поштове виділення, заправку та стоянку для авто, де нараховується 80 будинків на колесах. Крім цього, у містечку розташовано 27 житлових будинків. У сусідньому населеному пункті функціонує школа.

Через дорогу розташована покинута військова база, яка використовувалася для зберігання вибухівки часів Першої та Другої світових воєн.

З 1890 до 1910 року тут жили військові. З 1946 року містом управляє сім'я, яка здавала місцеву нерухомість в оренду. Нинішній власник є начальником місцевої пожежної служби та поліції, проте він готовий передати управління містом іншим людям. Оскільки він ніколи не виїжджав з Форт Вінгейту, решту життя чоловік мріє провести в подорожах.

Наразі ціна усього міста складає 11 млн доларів.

За словами рієлтора деякі кіностудії країни вже звернулися до них із проханням перетворити це місце на знімальний майданчик, зберігши при цьому атмосферу містечка. Але поки що пошук націлений на людей, які забезпечать безпеку та допоможуть розвивати туристичний потенціал місцевості.