У Тернополі почали будівельні роботи біля закинутого торговельного центру

14.11.2025, 13:58

Біля будівлі закинутого торговельного центру Grand, у Тернополі, почали встановлювати огорожу. Журналісти «20 хвилин» помітили, що довкола встановили металеві опори та частково демонтували сходи, пише Property Times.

Фото: «20 хвилин».

Будівля стояла закинута кілька років. У червні 2024 року міська рада надала дозвіл на розроблення проєкту землеустрою ділянки на площі Героїв Євромайдану, 4, де розташований торговельний центр. Його надали приватному підприємству «Креатор-буд», товариству з обмеженою відповідальністю «Інекском», гр. Ціцьці Ользі Павлівні й управлінню обліку та контролю за використанням комунального майна Тернопільської міської ради.

Відповідно до рішення, там мають провести реконструкцію будівлі під торгівельно-офісний комплекс з приміщеннями готелю та паркінгом.

Додамо, що будівлю звели ще в 60-х роках минулого століття. Там працював широкоформатний кінотеатр «Україна». Його зала вміщувала близько 900 осіб. Це був широкоформатний кінотеатр із великим екраном.

Ілюстрація: «20 хвилин».

Торговельний центр тут відкрили на початку 2000-х. У ньому працювали різні магазини одягу, біжутерії, ювелірних прикрас, парфумів, косметики. Також у приміщенні був тренажерний зал, туристична агенція та дитячий супермаркет.

Фото: «20 хвилин».

Читайте також: Happy 7: перший крок компанії ПБФ у ролі девелопера

Слідкуйте за новинами в нашому  Telegram