У двох ТРК Arricano відкриються нові супермаркети «Сільпо»

19.06.2024   |  Новини

ТОВ «Аррікано Ріел Естейт» (Arricano) повідомляє про відкриття супермаркетів «Сільпо» у своїх торговельних комплексах: 20 червня у ТРК CITY MALL в Запоріжжі та 21 червня у ТРК «Сонячна Галерея», що в Кривому Розі.

«Arricano продовжує інвестувати у будівництво нових об’єктів, відновлення ТРК Сонячна Галерея та розвиток всіх торговельних комплексів компанії, підтримувати економіку України в період війни й, попри все, створювати для відвідувачів наших ТРК позитивний клієнтський досвід. Тож відкриття нових супермаркетів Сільпо в ТРК CITY MALL та ТРК Сонячна Галерея  ще один наш вагомий крок до якісних змін. Мережа Сільпо вже є lovemark брендом на ринку України, понад 12 років супермаркет успішно працює у нашому столичному ТРЦ РайON. У 2024 році Arricano та Сільпо розширюють межі співпраці й відкривають нові магазини в ТРК Arricano у прифронтових містах країни»,  зауважила CEO Arricano Анна Чуботіна.

Супермаркети мають простору зону фудхолу, тож відвідувачі зможуть перекусити або ж смачно пообідати одразу ж під час шопінгу.

ТРК «Сонячна Галерея», ТРК CITY MALL й відповідно супермаркети «Сільпо» працюватимуть навіть під час відключення електроенергії від міста.

Як повідомлялося, ще наприкінці 2021 року Arricano ухвалила рішення про зміни в тенант-міксі "Сонячна Галерея" та ТРК CITY MALL відповідно до економічної ситуації, тенденцій розвитку ринку та потреб і пріоритетів споживачів. Зазначається, що першочергово було заплановано заміну гіпермаркету "Auchan Україна" в обох ТРК. Через повномасштабне вторгнення Росії в Україну в лютому 2022 року це питання відійшло на другий план, "Auchan Україна" та Arricano домовилися про подовження оренди, щоб надати жителям доступ до продуктів харчування і товарів першої необхідності. Однак зараз, розуміючи, що покупці очікують змін, Arricano вирішила реалізувати раніше ухвалене рішення.

В "Auchan Україна" повідомили, що з огляду на закінчення договору оренди з квітня 2024 року компанія закриє магазини в містах Запоріжжя та Кривий Ріг і забезпечить співробітників робочими місцями в містах присутності Auchan в Україні.