У Києві на ремонті доріг вкрали понад пів мільйона гривень

07.02.2022, 10:10

У Києві на ремонті доріг посадовець комунального підприємства та інженер технічного нагляду вкрали 560 тисяч гривень. Про це 4 лютого повідомила пресслужба Київської міської прокуратури.

 

Відзначається, що у 2019 році посадові особи КП «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Оболонського району м. Києва» уклали з приватним підприємством низку договорів щодо капітального ремонту асфальтового покриття прибудинкових територій та внутрішньоквартальних проїздів в Оболонському районі столиці.

У подальшому вказані особи, зловживаючи службовим становищем, склали та підписали офіційні документи, до яких внесли завищені показники обсягу виконаних ремонтних робіт, а також акти, роботи за якими взагалі не виконувались.

Внаслідок вказаних дій з бюджету міста на рахунки товариства були безпідставно перераховані кошти у сумі 564 тис. гривень.

Наразі обвинувальний акт відносно заступника директора комунального підприємства та інженера з технічного нагляду підрядної компанії скеровано до Оболонського районного суду для розгляду по суті.

Санкція статей передбачає покарання у виді позбавлення волі на строк до 12 років з конфіскацією майна.

Слідкуйте за новинами в нашому  Telegram