Укладено найбільшу в історії угоду з приватною нерухомістю

04.06.2019   |  Новости

Американська інвестиційна компанія Blackstone Group LP купує мережу промислових складів у США у сінгапурської GLP за $18,7 млрд, включаючи борг, що стане найбільшою в історії угодою з приватною нерухомістю. Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

Угода стане підсумком аукціону, на якому пропозиція Blackstone виявилася краще пропозиції компанії зі сфери нерухомості Prologis Inc.

В угоду входять близько 1,3 тис. об'єктів нерухомості площею 16,7 млн кв. метрів.

Зростання активності Amazon.com Inc. — найбільшого орендаря GLP — і інших компаній електронної торгівлі викликла істотне підвищення попиту на промислові склади. Капіталізація власників складів, акції яких торгуються на біржах, підскочила в деяких випадках на 30% у цьому році. Особливо цінуються об'єкти нерухомості у великих містах, оскільки вони допомагають вирішити проблему «останньої милі» в рамках переходу на стратегію доставки на наступний день.

Запланована угода зробить Blackstone одним із найбільших власників логістичних об'єктів у США, збільшивши їх площі більш ніж на третину — до 69,67 млн кв. м. Інвестфірма вже є глобальним гігантом у сфері нерухомості з активами на суму близько $140 млрд, включаючи такі відомі об'єкти, як хмарочос Вілліс-тауер у Чикаго, готель і казино Cosmopolitan of Las Vegas, а також тисячі будинків.

За словами деяких джерел, раніше Blackstone вже володіла приблизно половиною об'єктів, які вона купує в рамках угоди. Blackstone продала IndCor Properties Inc., яка була власником зібраного після фінансової кризи портфеля промислових  складів, компанії GLP в 2015 році.


Читать другие новости

Сегодня, 12:55
Торги стартують 25 липня о 09:42 та відбудуться за голландською моделлю аукціону на майданчику ProZorro. Продажі.  Початкова ціна лоту - 58,45 млн грн.
подробнее
Сегодня, 11:20
На український ринок планують вийти: американський взуттєвий бренд Steve Madden, французький бренд одягу The Kooples, магазин іграшок Coin, італійська мережа ре...
подробнее
15.07.2019
Найменше сучасними торгівельними площами забезпечений Харків, дефіцит торгових приміщень складає біля 134 000 кв. м
подробнее
15.07.2019
Поки «острівці» працюють тільки в Одесі — в ТРЦ Riviera і ТРЦ City Center Альтаїровський, але Вадим Танченко розповів, що до кінця року Цитрус планує відкрити б...
подробнее