Укладено найбільшу в історії угоду з приватною нерухомістю

04.06.2019   |  Новости

Американська інвестиційна компанія Blackstone Group LP купує мережу промислових складів у США у сінгапурської GLP за $18,7 млрд, включаючи борг, що стане найбільшою в історії угодою з приватною нерухомістю. Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

Угода стане підсумком аукціону, на якому пропозиція Blackstone виявилася краще пропозиції компанії зі сфери нерухомості Prologis Inc.

В угоду входять близько 1,3 тис. об'єктів нерухомості площею 16,7 млн кв. метрів.

Зростання активності Amazon.com Inc. — найбільшого орендаря GLP — і інших компаній електронної торгівлі викликла істотне підвищення попиту на промислові склади. Капіталізація власників складів, акції яких торгуються на біржах, підскочила в деяких випадках на 30% у цьому році. Особливо цінуються об'єкти нерухомості у великих містах, оскільки вони допомагають вирішити проблему «останньої милі» в рамках переходу на стратегію доставки на наступний день.

Запланована угода зробить Blackstone одним із найбільших власників логістичних об'єктів у США, збільшивши їх площі більш ніж на третину — до 69,67 млн кв. м. Інвестфірма вже є глобальним гігантом у сфері нерухомості з активами на суму близько $140 млрд, включаючи такі відомі об'єкти, як хмарочос Вілліс-тауер у Чикаго, готель і казино Cosmopolitan of Las Vegas, а також тисячі будинків.

За словами деяких джерел, раніше Blackstone вже володіла приблизно половиною об'єктів, які вона купує в рамках угоди. Blackstone продала IndCor Properties Inc., яка була власником зібраного після фінансової кризи портфеля промислових  складів, компанії GLP в 2015 році.


Читать другие новости

Сегодня, 12:10
Очікується, що умови проживання будуть наближені до життя королів Франції
подробнее
21.10.2019
Проектував будинок в 1924 році відомий американський архітектор Френк Ллойд Райт. Ця будівля стала найдорожчим його творінням, та тільки він не зміг до кінця за...
подробнее
17.10.2019
В Кабміні багато площі використовується неефективно, багато залів для нарад, великі незатишні коридори, величезні кабінети керівників.
подробнее
10.10.2019
Елітну нерухомість планують повернути назад у профспілку і продати на аукціоні
подробнее