«Укравтодор» побудує міст у Запоріжжі спільно з китайцями

22.10.2019   |  Новости

Державне агентство автомобільних доріг та китайська компанія China Road and Bridge Corporation домовились про спільну реалізацію проєкту будівництва мостового переходу через річку Дніпро в Запоріжжі. Про це повідомляє пресслужба Державного агентства автомобільних доріг.

«21 жовтня Державне агентство автомобільних доріг та китайська компанія „Чайна Роуд Енд Брідж Корпорейшн“ СRВС уклали Меморандум про співпрацю з метою реалізації проєкту будівництва мостового переходу через р. Дніпро у м. Запоріжжя», — йдеться у повідомленні.

Зазначається, що меморандум передбачає взаємодію у просуванні імплементації проєкту будівництва мосту через річку Дніпро в м. Запоріжжя, це сприятиме подальшому отриманню кредиту для його фінансування, обміну технічною інформацією, а також проведенню спільних заходів та інформуванню громадськості про співпрацю сторін.

В Укравтодорі додають, що СRВС є однією з чотирьох найбільших державних компаній в Китайській Народній Республіці, які займаються будівництвом доріг, мостів, портів, залізниць, аеропортів, тунелів та муніципальної інфраструктури. Має понад 50 офісів за кордоном в Азії, Африці, Америці і Європі, а також офіційне представництво в Україні.


Читать другие новости

28.05.2020
Початкова ціна становить 128,3 млн грн. Торги відбудуться за англійською моделлю аукціону
подробнее
28.05.2020
Цей трирівневий ТРЦ стане не тільки найбільшим у місті, а й наймасштабнішим серед усіх торговельних центрів в регіонах України.
подробнее
28.05.2020
Цьогоріч короткометражку планують показати на українських і міжнародних фестивалях, а потім викладуть у відкритому доступі в інтернеті
подробнее
27.05.2020
Щоб отримати саджанець безкоштовно, учасникам потрібно визначитися, де його висаджувати, та залучитися підтримкою хоча б сотні сусідів.
подробнее