«Укравтодор» побудує міст у Запоріжжі спільно з китайцями

22.10.2019   |  Новости

Державне агентство автомобільних доріг та китайська компанія China Road and Bridge Corporation домовились про спільну реалізацію проєкту будівництва мостового переходу через річку Дніпро в Запоріжжі. Про це повідомляє пресслужба Державного агентства автомобільних доріг.

«21 жовтня Державне агентство автомобільних доріг та китайська компанія „Чайна Роуд Енд Брідж Корпорейшн“ СRВС уклали Меморандум про співпрацю з метою реалізації проєкту будівництва мостового переходу через р. Дніпро у м. Запоріжжя», — йдеться у повідомленні.

Зазначається, що меморандум передбачає взаємодію у просуванні імплементації проєкту будівництва мосту через річку Дніпро в м. Запоріжжя, це сприятиме подальшому отриманню кредиту для його фінансування, обміну технічною інформацією, а також проведенню спільних заходів та інформуванню громадськості про співпрацю сторін.

В Укравтодорі додають, що СRВС є однією з чотирьох найбільших державних компаній в Китайській Народній Республіці, які займаються будівництвом доріг, мостів, портів, залізниць, аеропортів, тунелів та муніципальної інфраструктури. Має понад 50 офісів за кордоном в Азії, Африці, Америці і Європі, а також офіційне представництво в Україні.


Читать другие новости

Сегодня, 12:30
За результатами перемовин, 131 власник, або 90%, уклали на добровільних засадах угоди з міською радою, яка стала власником цих об’єктів. На викуп та супровідні ...
подробнее
Сегодня, 11:44
Ці гроші будуть спрямовані на будівництво злітно-посадкової смуги та навігаційної інфраструктури. Новий термінал аеропорту має збудувати приватний інвестор.
подробнее
Сегодня, 10:37
Громадські парки і приватні сади, «зелені» дахи і фасади дозволять досягти ідеального балансу між кількістю зелених насаджень і площею будівель, заявляють автор...
подробнее
Сегодня, 09:05
Обшук стосується розслідування зловживання службовим становищем співробітниками Одеської міськради та Державної архітектурно-будівельної інспекції.
подробнее