Укрпошта побудує під Києвом перший автоматизований сортувальний центр

11.02.2021   |  Новости

Компанія «Укрпошта» почала пошук партнера, з яким буде укладено договір оренди першого сучасного сортувального центру під Києвом. Про це повідомляє пресслужба Укрпошти.

Зведення сортувального центру планується на лівому березі Києва. Для цього Укрпошта обиратиме компанію-партнера на Prozorro. «Зараз проводимо дослідження ринку, аби сформулювати чіткі вимоги і погодити усі технічні деталі перед запуском тендеру. Запрошуємо до участі усіх потенційних партнерів, які мають досвід реалізації таких масштабних проєктів та бажання долучитися до першого за 40 років будівництва в Укрпошті», — сказав генеральний директор Укрпошти Ігор Смілянський. Для проведення попереднього аналізу ринку Укрпошта розглядатиме пропозиції лише тих учасників, які відповідатимуть базовим кваліфікаційним критеріям. Зокрема, матимуть джерела фінансування на суму не менше $10 млн без ПДВ.

А також земельну ділянку на відстані не більше 20 км від межі Києва площею не менше 8 га, що має будь-яке призначення, окрім сільськогосподарського чи рекреаційного та не знаходитися в санітарній зоні й не має будь-яких судових обтяжень. Як повідомлялося, у рамках стратегії модернізації Укрпошта залучила близько 100 млн євро для будівництва автоматизованих сортувальних хабів, регіональних депо та закупівлі автомобілів для пересувних відділень. Зокрема, проєкт модернізації логістичної мережі оцінюється у 60 млн євро. Відповідні угоди було укладено восени 2020 року за участі Укрпошти, Міністерства інфраструктури України та цих міжнародних фінансових установ.

Проєкт модернізації логістичної мережі розроблений спільно Укрпоштою та PricewaterhouseCoopers (PwC) у 2019–2020 рр., в рамках якого буде зведено сім автоматизованих сортувальних центрів та 62 напівавтоматизованих депо. Планується побудувати сортувальні центри за моделлю Build-to-Suit, а також придбати, змонтувати та ввести в експлуатацію сортувальне обладнання для цих об’єктів.

Більш детально ознайомитися з кваліфікаційними критеріями, проектом технічного завдання і договору та іншою тендерною документацією можна /за посиланням/. 

Також для швидкого опрацювання пропозицій ринку створено /відкритий реєстр питань та відповідей/ учасників щодо документації та процесу майбутнього тендеру Укрпошти.


Читать другие новости

17.11.2020
Кінцевий термін подання конкурсних пропозицій – 20 листопада 2020 року. Аукціон почнеться 23 листопада.
подробнее
15.09.2020
Відтепер державні замовники можуть користуватись Prozorro Market для закупівель до 200 тисяч гривень, а ті, що є монополістами у своїй галузі — до 1 млн грн. Ра...
подробнее