Укрпошта отримала світову премію World Post & Parcel Awards 2019 у 2-х номінаціях

19.06.2019   |  Новости

Укрпошта отримала два міжнародних поштових «Оскара» —  преміі World Post and Parcel Award в категорії Corporate Social Responsibility та Postal E-Commerce в Дубліні.

Про це повідомив генеральний директор компанії Ігор Смілянський.

Він уточнив, що Укпошта відзначена за програму розвитку експорту МСБ з України по всьому світу і встала в один ряд з такими переможцями цього року як DHL, Ebay, Royal Mail.

«Ще три роки тому важко було уявити, що Укрпошта стане релевантною для сектору e-commerce.
Ми за цей час змінили технологічні процеси, оновили послуги і продовжуємо це робити, впроваджуємо нові продукти, створюємо ряд рішень для бізнесу — сучасні діджитал та онлайн можливості: АРІ, мобільний додаток, “Особистий кабінет”, чат-боти у Viber, Telegram, Facebook. Крім того, пропонуємо спеціальні тарифи для e-commerce, навчаємо майстрів хендмейду в E-Export School. Зараз багато підприємців продають свої товари на найбільших онлайн-майданчиках, а Укрпошта доставляє їх вироби із найвіддаленішого села до, наприклад, Австралії чи США», — зазначив перший заступник генерального директора Укрпошти Олександр Перцовський.

Премія World post & parcel awards існує вже 20 років (до 2015 року мала назву World Mail Awards). У відкритому конкурсі щорічно беруть участь компанії поштової та експрес-доставки і компанії, що створюють технологічні рішення для автоматизації та інформаційного обміну в поштово-логістичній сфері. Журі відбирає із сотень заявок по три найкращі проекти у девʼяти категоріях. 

Раніше Про найближчі та стратегічні плани Property Times спілкувався з Ігорем Мормою, директором з управління нерухомим майном та інфраструктурою АТ «Укрпошта».


Читать другие новости

21.10.2019
Водночас про повний продаж Укрпошти наразі мова не йде
подробнее
08.08.2019
Акціонерне товариство «Укрпошта» оголосило тендер на довгострокову оренду фасаду головпоштамту Запоріжжя під рекламний банер. На ділянці фасаду під оренду розмі...
подробнее
14.06.2019
Це будуть перші інклюзивні об’єкти зв’язку, облаштовані пандусами, тактильними стоперами, інформаційними табличками шрифтом Брайля
подробнее
17.05.2019
За словами Смілянського, замість існуючих 35 логістичних центрів буде запропоновано побудувати нові 7–8
подробнее