У центрі Ужгорода побудують новий ТЦ. Проект

11.07.2019   |  Новости

У старовинному районі Ужгорода з’явиться новий торговий центр. Фінальний макет торгового центру, який почали будувати на перетині вулиці Довженка та Поштовій площі в Ужгороді, представила редакція Varosh.

Згідно з паспортом об’єкта, замовником будівництва проекту є ТОВ «КК Інвестмент», що належить Сергію Ковачу і Дмитру Пеца. Останній також пов’язаний з будівельною компанією ТОВ «БІ енд Ю груп», що отримала в 2012 році права на будівництво торгово-офісного будинку на земельній ділянці площею 986 кв. м на Поштовій площі, 4.

Архітектурна частина проекту: Володимир Павлишин, АндрійОпаленик, Петро Сарваш, Лера Савіна, ZYXSTUDIO

Конструкції: Роман Антонов, Галина Купіна, ANKON PROJECT GROUP.

 


Читать другие новости

Сегодня, 10:15
Наступним етапом буде завершення реконструкції злітно-посадкової смуги, яка стартує через декілька тижнів, і її сертифікація під повітряні судна класу Airbus і ...
подробнее
15.07.2019
У розрізі регіонів це: 10 проектів у Дніпропетровській області, 156 проектів у Донецькій області, 28 проектів у Запорізькій області, 5 проектів у Київській обла...
подробнее
15.07.2019
PR-менеджер Amazon на запит видання Liga.Tech відповів, що до будівництва в Енергодарі точно не причетні Amazon або Amazon Web Services.
подробнее
15.07.2019
У 80-х роках вже була спроба провести підземну трамвайну лінію у Львові. Однак під час робіт пошкодили кілька історичних будівель і проект згорнули.
подробнее