В Києві очікується введення в експлуатацію ще 1 млн 800 кв.м торгових площ
Не дивлячись на виклики коронакризису у Києві зростає динаміка пропозицій на ринку торгівельної нерухомості. Про це йшлося у доповіді генерального директора NAI Ukraine Віталія Бойко на Building & Construction Forum, що відбувся 29 жовтня.

За даними компанії, значуще зростання пропозиції у першому півріччі забезпечило введення в експлуатацію Retroville - 80 тис. кв.м, у другому півріччя нових торговельних об'єктів в експлуатацію не приймали, але багато з них знаходиться на останньому етапі будівництва — а це ще 1 млн 800 кв.м торгових площ.

Завдяки введенню в експлуатацію Retroville вакантність дещо зросла у 1 півріччі — до 12%, аде майже одразу знизилась до 11% у другому. Майже на цьому рівні вакантність була в 2016 році.
Також експерт вказав на середні розміри орендних ставок, прогнозовано найбільша ціна за кв. м у маленьких магазинах та кіосках.

Слідкуйте за новинами в нашому Telegram
