В Миколаєві жителі пошкоджених російськими обстрілами будинків отримали грант на відновлення житла

20.06.2024   |  Новини

В Миколаєві нещодавно завершились роботи з відновлення двох будинків, які постраждали через військову агресію рф. Старі двоповерхівки, які пережили дві світові війни, отримали пошкодження даху і фасаду внаслідок обстрілів окупантів. Відновити своє житло мешканцям пошкоджених будинків вдалось завдяки програмі «ВідновиДІМ», про що розповіли у Фонді енергоефективності. 

ОСББ «Люмера» – це три будинки, яким понад 100 років і які пережили 2 світові війни. Внаслідок обстрілів рф два з цих будинків отримали пошкодження даху та фасаду від вибухової хвилі. Мешканці будинків були змушені шукати допомоги з відновлення своїх осель, адже вони стали небезпечним для проживання.

Про програму “ВідновиДІМ” ОСББ «Люмера» дізналися від інших ОСББ, які вже розпочали ремонтні роботи у своєму будинку. Звернувшись до Фонду енергоефективності, вони отримали всю необхідну інформацію та допомогу в оформленні заявки.

Після ретельної перевірки будинки були визнані такими, що відповідають вимогам Програми. ОСББ отримало грант на ремонтні роботи у розмірі близько 350 тис. грн, який покрив 100% їхньої вартості.