Мобільний додаток Investstukraine розповість про індустріальні парки

12.06.2020   |  Новости

Додаток Investstukraine містить інформацію про промислові парки в Україні та інвестиційний потенціал України.

Додаток було створено як хобі без будь-якого бюджету. За словами розробника, словака із українським корінням Сергія Стражняка, Україна має дуже великий потенціал, який вартує того, щоб про нього дізналися іноземні інвестори. Додаток показує індустріальні парки та надає інформацію про них (площа, споруди,  фотографії ...). Застосунок постійно оновлюється, з'являються нові парки на карті, нові дані, не лише про індустріальні парки, а також, наприклад, агрокультурні об'єкти, автомобільні та IT.

Є можливість встановити супутниковий перегляд, а також стандартний вигляд карти, крім того, додаток забезпечує навігацію до кожного індустріального парку. Він також містить посилання на важливі веб-сайти України (Міністерство економічного розвитку і торгівлі України, UkraineInvest, регіональні агентства тощо). Додаток зроблено англійською мовою і його може завантажити будь-хто, хто має iPhone, версія Android наразі в стадії розробки.

«Головна ціль розробки даного додатку- показати інвестиційний потенціал та економічні можливості Украіни», — зазначив розробник.


Читать другие новости

31.07.2020
Йдеться про будівництво нового медичного центру з обов’язковою первинною ланкою на бульварі Ігоря Шамо, 15-А.
подробнее
03.07.2020
Тільки 15% СЕО сподіваються на поліпшення інвестиційного клімату впродовж наступних 6 місяців.
подробнее
30.06.2020
У планах реконструкції — створити унікальну інфраструктуру з сучасними лекційними залами, лаунжем для студентів, зонами для групової роботи, а також конференц-х...
подробнее