В Україну до кінця року зайде низка міжнародних брендів

16.07.2019   |  Новости

До кінця 2019 року на український ринок крім шведського бренду меблів і товарів для дому IKEA має зайти ще кілька міжнародних брендів. Про це розповів керівник департаменту стратегічного консалтингу компанії Ukrainian Trade Guild  Костянтин Олійник, повідомляє Укрінформ.

«До кінця року ми очікуємо відкриття IKEA, North Face, повернеться Marks & Spencer у місто Харків (останній рік його було там закрито) і ряд інших брендів», — розповів Олійник. Разом із зазначеними на український ринок планують вийти: американський взуттєвий бренд Steve Madden, французький бренд одягу The Kooples, магазин іграшок Coin, італійська мережа ресторанів і маркетів Eataly.

Експерт підкреслив, що падіння споживчих настроїв в Європі та розвиток електронної торгівлі змушують великих міжнародних рітейлерів виходити на нові потенційно прибуткові ринки. За словами Олійника, в 2018 році на ринок України вийшло або повернулося 22 міжнародних бренда.


Читать другие новости

23.08.2019
Наразі ділянка належить бізнесмену Михайлу Табачнику, брату колишнього віце-прем’єра
подробнее
22.08.2019
Унікальний досвід для відвідувачів - рецепт успішного просування ТРЦ
подробнее
21.08.2019
В даний час в Мінську налічується близько 11 500 торгових об’єктів, сукупною площею більше 1,3 млн кв.м. При цьому на частку торгових центрів припадає лише близ...
подробнее
14.08.2019
Травмобезпечне скло виробляється шляхом комбінування звичайного скла з іншими матеріалами, наприклад, пластиком, або піддається спеціальній обробці.
подробнее