В Україну до кінця року зайде низка міжнародних брендів

16.07.2019   |  Новости

До кінця 2019 року на український ринок крім шведського бренду меблів і товарів для дому IKEA має зайти ще кілька міжнародних брендів. Про це розповів керівник департаменту стратегічного консалтингу компанії Ukrainian Trade Guild  Костянтин Олійник, повідомляє Укрінформ.

«До кінця року ми очікуємо відкриття IKEA, North Face, повернеться Marks & Spencer у місто Харків (останній рік його було там закрито) і ряд інших брендів», — розповів Олійник. Разом із зазначеними на український ринок планують вийти: американський взуттєвий бренд Steve Madden, французький бренд одягу The Kooples, магазин іграшок Coin, італійська мережа ресторанів і маркетів Eataly.

Експерт підкреслив, що падіння споживчих настроїв в Європі та розвиток електронної торгівлі змушують великих міжнародних рітейлерів виходити на нові потенційно прибуткові ринки. За словами Олійника, в 2018 році на ринок України вийшло або повернулося 22 міжнародних бренда.


Читать другие новости

28.12.2019
Також цього року деякі бренди закрились і залишили ТРЦ України, зокрема марки PennyBlack та Karen Miller.
подробнее
28.12.2019
Прийдешній 2020 рік має стати знаковим для торговельний нерухомості в регіонах, оскільки заявлені до відкриття нові ТРЦ якісно та кількісно змінять ринок.
подробнее
16.12.2019
Обидва проекти мають завершити реконструкцію вже 2020 року. Dream Town та «Даринок» оновлять зони фуд-кортів та розваг.
подробнее