Видавництво Vivat повідомило про удар по їхній друкарні в Харкові. Є загиблі і поранені

23.05.2024   |  Новини

Видавництво Vivat повідомило про удар по типографії Фактор-друк в Харкові. У соцмережах видавництва зазначили, що внаслідок удару є загиблі і поранені, та принесли співчуття рідним і близьким загиблих.

Фактор-друк — типографія, яка входить до групи компаній Фактор, як і видавництво та книгарні Vivat. Це один з найбільших типографських комплексів повного циклу у Європі: там друкуються книжки практично усіх українських видавництв, повідомили у Vivat.

«Якщо хочете підтримати типографію — сфотографуйте ці книжки і викладіть у своїх соцмережах. Видавництва і книгарні можуть також долучатися», – йдеться в дописі.

Керівник облпрокуратури Олександр Фільчаков повідомив, що п'ятеро загиблих перебували на робочому місці — у друкарні в Основ'янському районі Харкова. Серед них — троє жінок та двоє чоловіків. Пізніше Синєгубов заявив про шістьох загиблих та 11 поранених.

За словами Синєгубова, на момент удару на підприємстві було понад 50 працівників. Один з ударів був безпосередньо в цех, ще два — біля підприємства.