Викрито схему незаконного заволодіння житлом громадян

10.08.2021   |  Новости

Податківці спільно з працівниками Головного управління Національної поліції в Запорізькій області встановили факти незаконного заволодіння житлом громадян під виглядом кредитування без реєстрації підприємницької діяльності та без отримання спеціальної ліцензії. Про це повідомляє пресслужба Податкової. 

Як зʼясували фахівці підрозділу боротьби з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом, ГУ ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі, незаконне кредитування фізичних осіб група осіб здійснювала під заставу майна. При цьому для позичальників штучно створювалися умови щодо невиконання угод та здійснювалася перереєстрація права власності  на об’єкти  нерухомого майна з подальшим їх продажем.

Внаслідок таких дій фізичними особами не задекларовано та не сплачено податків на загальну суму понад 3 млн грн. Сума проведених фінансових операцій з легалізації майна  складає понад 4 млн  гривень.

Наразі зазначені факти відпрацьовуються Головним управлінням Національної поліції в Запорізькій області у межах кримінального провадження, внесеного до ЄРДР за ознаками правопорушення, передбаченого ч.3 ст.190 Кримінального кодексу України.


Читать другие новости

28.09.2020
Фігурантка разом із спільником незаконно здійснила перереєстрацію прав на нерухомо майно, яке в подальшому продали. Таким чином вони завдали збитків громадянам ...
подробнее
14.08.2019
Держархбудінспекція застерігає суб’єктів містобудівної діяльності бути обачливими та не ставати жертвами шахрайських дій. Наголошуємо, що керівництво ДАБІ жодни...
подробнее