Всесвітньо відомі архітектори спроєктують бізнес-парк NUVO на Жилянській

22.10.2021   |  Новини

Група «Ковальська» разом з KDD Ukraine запросила команди двох провідних архітектурних бюро для проєктування другої і третьої черги комплексу NUVO Business Park в центрі Києва на вулиці Жилянській. Створенням концепції нових кампусів займуться нідерландські бюро MVRDV і Orange Architects.

Серед найвідоміших проєктів MVRDV — офісний простір WERK12 в Мюнхені, арт-простір Depot Boijmans Van Beuningen в Роттердамі, ревіталізований простір у Вроцлаві Concordia Design та інші.

Команда Orange розробляла екостійкий проєкт Йонас, інноваційні сади в Амстердамі, концертний зал «Таурас» у Вільнюсі та інші.

Комплекс буде складатися з семи технологічних будівель, до складу яких увійдуть офісні центри класу А, апартаменти і комплекс торгово-сервісних послуг.

Комплекс спроєктований за стандартами BREEAM архітектурним бюро APA Wojciechowski Architekci.
Загальна комерційна площа бізнес-парку перевищить 88 тис. кв. м. Перша черга стартувала на початку 2021 року. Очікуваний термін реалізації всього проєкту — п'ять років. 

«Наша мета — створити мультифункціональний бізнес парк з комфортним середовищем для роботи і життя нового типу, з концептом відкритих площ, який підкреслить цінність громадських вуличних просторів», — коментує заступниця генерального директора групи «Ковальська» Ольга Пилипенко.