Японські компанії шукають українських партнерів для проєктів зеленого промислового відновлення
Японські приватні компанії-власники технологій, що мають технічні можливості та готові сприяти відновленню промисловості України, шукають потенційні компанії-партнери в Україні. Для цього проводять опитування. У разі успіху вони зможуть узяти участь у «Проєкті з зеленого відновлення промисловості України шляхом передачі технологій та створення нових підприємств спільно з приватними компаніями Японії».
«Проєкт з зеленого відновлення промисловості України шляхом передачі технологій та створення нових підприємств спільно з приватними компаніями Японії» фінансує Міністерство економіки, торгівлі та промисловості Японії (METI) та впроваджує Організація Об’єднаних Націй з промислового розвитку (UNIDO) у співпраці з Міністерством економіки України. Про це повідомили в Міністерстві економіки України.
Мета проєкту
Основна мета Проєкту ― підтримка зеленого промислового відновлення та довгострокового сталого розвитку України. Цього прагнуть досягти шляхом
- передачі технологій,
- розбудови потенціалу,
- спільного створення підприємств у ключових промислових секторах з високим потенціалом зростання та доданої вартості для подальшого поширення технологій та розширення масштабів бізнесу.
Умови проєкту
Японські приватні компанії-власники технологій, які готові передати свої технологічні ноу-хау і спрямовані на тривалу співпрацю та інвестиції, можуть подавати заявки на участь. Але при цьому вони обов’язково повинні мати українського партнера.
Частина японських заявників вже співпрацюють з українськими компаніями-партнерами, деякі ― ще не мають визначеного партнера.
У яких галузях шукають партнерів
- Автономні мобільні холодильні склади (причепи) на сонячних батареях з діапазоном регулювання температури від -25°С до +15°С.
- Банківська інфраструктура в режимі реального часу з найвищим рівнем кібербезпеки, захищена банківська система розрахунків за цифровими транзакціями.
- Технологія Bio-shell CaO для системи очищення води (малогабаритна система очищення води з використанням CaO, виготовленого з порошку мушлі морського гребінця).
Перша технологія має допомогти малим та середнім виробникам сільськогосподарської/рибної/харчової продукції та роздрібним торговцям, полегшуючи логістику холодного ланцюга для забезпечення більшої свіжості та доданої вартості цих продуктів у гнучкий спосіб.
Друга технологія сприятиме модернізації українського банківського сектору.
Третя технологія має задовольнити потреби в очищенні води, головним чином питної, за допомогою CaO.
Зацікавлені українські підприємства можуть заповнити форми опитування за посиланням до 25 листопада 2024 року включно.
Цю інформацію опрацюють і розглянуть відповідні японські компанії-заявники.