Zaha Hadid Architects побудує вежу С на Shenzhen Bay Super Headquarters Base

15.01.2021   |  Новости

Компанія Zaha Hadid Architects (ZHA) була оголошена переможцем конкурсу на проектування будівництва вежі С на Shenzhen Bay Super Headquarters Base.

Shenzhen Bay Super Headquarters Base стане важливим діловим і фінансовим центром в Шеньчжені, що об'єднає кластери корпоративних штаб-квартир в рамках глобального технологічного центру, в якому щодня працюватимуть 300 000 співробітників.

Ступінчаста вежа C,  інтегрується з парком, створюючи новий громадський простір для цього динамічного міста. Об'єднання ландшафту парку з цивільними площами нижніх рівнів вежі забезпечує прямий пішохідний доступ і денне світло на нижню транспортну розв'язку метро. Дизайн вежі, який дає перевагу пішоходам, також містить велику парковку для велосипедів.

Вежа C спроектована як багатовимірне вертикальний місто з двох веж висотою майже 400 м, в якому будуть офісні приміщення з природним освітленням без колон, магазини, розважальні заклади і ресторани, а також готель, конференц-центр і культурні об'єкти з виставковими галереями.

Сади на всіх терасах будуть біологічно фільтрувати забруднюючі речовини з навколишнього середовища.


Читать другие новости

12.02.2021
На першому етапі будівництва на стадіоні Eco Park буде 5000 місць. Однак проект бюро Zaha Hadid дозволяє розширити спорудження і збільшити кількість місць до 10...
подробнее
10.02.2021
В цій публікації зосередимось на проектах з інших міст. Всього номіновано 449 робіт з 41 країни світу
подробнее