Закінчено проєкт з будівництва концептуального дилерського центру «Jaguar Land Rover Львів»

14.01.2022   |  Новини

Новини партнерів

Advansys Group завершила проєкт з будівництва дилерського центру Jaguar Land Rover у Львові, повідомляють в пресслужбі компанії.

Загальна площа склала 2 800 кв. м. Об’єкт розташований за адресою: вул. Стрийська 32-А, с. Сокільники, Львівська обл. Початок робіт — квітень 2020 р., завершення будівництва — серпень 2021 р. На об’єкті були виконані комплексні інженерно-будівельні роботи під керівництвом сертифікованого прожект-менеджера, брали участь експерти з департаментів інжинірингу та MEP дизайну. Реалізовані ефективні рішення наступних інженерних систем: cтруктурована кабельна мережа, відеоспостереження, контроль і управління доступом, охоронна сигналізація, мультимедіа, IP телефонізація та телебачення, диспетчеризація.

«Jaguar Land Rover Львів» — новий концептуальний дилерський центр на Заході України спроєктований відповідно до нового глобального стандарту «аркового» дизайну, що дозволяє в повній мірі відчути інноваційний підхід в будівництві. У дилерському центрі представлені легендарні британські автомобілі Jaguar та Land Rover. Вишуканий шоурум площею 667 квадратних метрів демонструє по 5 автомобілів із модельного ряду Jaguar та Land Rover. Комфортна зона сервісу — 400 квадратних метрів з закритою зоною Drive in, у якій представлено 7 підіймачів.