Закрита угода з продажу складського комплексу під Києвом — подробиці

24.02.2025   |  Новини

Компанія «Юері Холдинг Лімітед», що входить до групи компаній Dragon Capital, завершила угоду з продажу логістичного комплексу ДП «СК Омега-1 Логістик» у Київській області ТОВ «РУШ» (власник мережі EVA). Вартість угоди не розголошується. Про це повідомила UCSC із посиланням на пресслужбу компанії.

«Ми почали працювати над цією угодою восени минулого року та раді її вчасному завершенню. Команда покупців була однією з найбільш професійних, з ким ми працювали на місцевому ринку. Ми переконані, що EVA отримає важливий актив, який сприятиме її подальшому стратегічному розвитку», — зазначив Томаш Фіала, генеральний директор Dragon Capital.

Придбання об’єкту зумовлене стрімким розширенням напряму електронної комерції — збільшенням асортименту та кількості замовлень в інтернет-магазині EVA.UA, повідомили Property Times у компанії.

«З третього кварталу цього року ми плануємо розпочати переобладнання об’єкту, придбаного у Dragon Capital. У 2026 році плануємо перенести туди свій склад, який обслуговуватиме роздрібну мережу EVA в центральних областях України», — розповіла виконавча директорка ТОВ «РУШ» Ольга Шевченко.

Наразі EVA вже має у Броварах розподільчий центр площею близько 43 000 кв. м (з урахуванням мезонінів). Зараз він розділений на склад, що обслуговує роздрібну мережу (близько 22 000 кв. м), і склад e-com (близько 21 000 кв. м). Після переобладнання об’єкту, придбаного у Dragon Capital, який має площу 19 119 кв. м, свій нинішній розподільчий центр компанія планує повністю віддати під потреби напряму e-com.

«Для нас дуже важливо було знайти об’єкт саме поблизу діючого складу, щоб зберегти команду працівників у Броварах. Розташування комплексу ДП «СК Омега-1 Логістик» у цьому плані було ідеальним, адже ми просто переведемо людей працювати за іншою адресою в межах міста», — пояснила виконавча директорка EVA.

Додамо, що логістичний комплекс «Омега-1» Dragon Capital придбала 8 років тому в тогочасного «Альфа-банку» на один із фондів нерухомості. За даними компанії, цей актив забезпечував високу прибутковість для акціонерів фонду весь цей час. Після цієї угоди у фонді залишається 7 об’єктів, а його розмір зменшився лише на 9%.

На сьогодні портфель комерційної нерухомості Dragon Capital складається з 25 об’єктів, їхня загальна площа становить 560 тис. кв. м. 

«Ми віримо у високу інвестиційну перспективність української нерухомості та вважаємо її найкращим способом робити ставку на макроекономічне зростання України, отримуючи поточний дохід, який дорівнює або навіть перевищує дохідність за українськими облігаціями», — сказав Томаш Фіала.

Нагадаємо, Property Times повідомляло, що колишнього керівника одного з ДПД «Автомобільні дороги України» судитимуть за спробу взяти хабар за оренду складів.

Читейте також: «План Б у девелопменті» або як діяти, коли весь твій бізнес опинився за 40 км від лінії фронту