Засновники індустріальних парків отримають безповоротні кошти на інженерно-транспортну інфраструктуру

05.06.2024, 10:04

В Україні засновники індустріальних парків отримають безповоротні кошти на будівництво інженерно-транспортної інфраструктури або компенсацію витрат на підключення до електромереж. Про це повідомив премєр-міністр Денис Шмигаль на засіданні уряду 4 червня.

«Це сума до 150 млн грн, що покриватиме до половини витрат, а для деокупованих територій  до 80% витрат»,  розповів Шмигаль.

Він нагадав, що наразі в Україні вже зареєстровано 81 індустріальний парк.

«Очікуємо, що процес прискориться, і ці майданчики залучатимуть значні обсяги внутрішніх та зовнішніх інвестицій»,  зазначив премєр-міністр.

Слідкуйте за новинами в нашому  Telegram