Завод Арсенал отримує друге життя

01.10.2019, 09:00

Девелоперська компанія А-Development почала великий проект реновації території колишнього заводу «Арсенал», першим успішним резидентом якого став Kyiv Food Market. Під дахом оновленого корпусу №5, колишньої виробничої будівлі, розташувалася співдружність з 25-ти топових ресторанів країни.

Генеральним проектувальником реставрації будівлі виступила група компаній AVG. Фахівцями компанії були проведені проектні роботи з відновлення історичного вигляду пам'ятки архітектури та зміцненню несучих конструкцій. Також була проведена заміна старої покрівлі, створені експлуатовані антресолі, розроблені інженерні рішення і підібране обладнання для повноцінного функціонування комплексу. AVG Group також виконувала авторський нагляд реновації корпусу.

За словами Андрія Войтка, засновника і власника групи компаній AVG, спільними зусиллями архітекторів, реставраторів і дизайнерів будівлю вдалося не тільки врятувати від руйнування, а й надати їй нових функцій — створити новий громадський простір.

Андрій Войтко впевнений, що історичні будівлі і споруди мають велике значення  для сучасного суспільства: «Вони складають безцінну культурну спадщину, що дісталася нам від попередніх епох. Саме тому ми повинні ставитися до них делікатно і з високою часткою відповідальності. Я радий, що ми взяли участь цьому проекті, адже відновлення автентичності архітектурних пам'яток є хорошою європейською практикою».

Property Times раніше розповідав,  як трансформуються споруди заводу «Арсенал»в рамках проекту A-Station.

Слідкуйте за новинами в нашому  Telegram