Завод Арсенал отримує друге життя

01.10.2019   |  Новости

Девелоперська компанія А-Development почала великий проект реновації території колишнього заводу «Арсенал», першим успішним резидентом якого став Kyiv Food Market. Під дахом оновленого корпусу №5, колишньої виробничої будівлі, розташувалася співдружність з 25-ти топових ресторанів країни.

Генеральним проектувальником реставрації будівлі виступила група компаній AVG. Фахівцями компанії були проведені проектні роботи з відновлення історичного вигляду пам'ятки архітектури та зміцненню несучих конструкцій. Також була проведена заміна старої покрівлі, створені експлуатовані антресолі, розроблені інженерні рішення і підібране обладнання для повноцінного функціонування комплексу. AVG Group також виконувала авторський нагляд реновації корпусу.

За словами Андрія Войтка, засновника і власника групи компаній AVG, спільними зусиллями архітекторів, реставраторів і дизайнерів будівлю вдалося не тільки врятувати від руйнування, а й надати їй нових функцій — створити новий громадський простір.

Андрій Войтко впевнений, що історичні будівлі і споруди мають велике значення  для сучасного суспільства: «Вони складають безцінну культурну спадщину, що дісталася нам від попередніх епох. Саме тому ми повинні ставитися до них делікатно і з високою часткою відповідальності. Я радий, що ми взяли участь цьому проекті, адже відновлення автентичності архітектурних пам'яток є хорошою європейською практикою».

Property Times раніше розповідав,  як трансформуються споруди заводу «Арсенал»в рамках проекту A-Station.


Читать другие новости

23.01.2020
Завдяки ВКАД буде спрощено сполучення в приміській зоні Києва
подробнее
22.01.2020
Активісті вважають, шо саме власник новобудови поруч намагався позбавити дачу охоронного статусу.
подробнее
21.01.2020
Сьогодні будівельники перевлаштовують мережі побутової і дощової каналізації, здійснюють комплекс робіт зі спорудження лівоповоротних з’їздів (
подробнее
20.01.2020
На його думку, потрібно створити можливості, щоб галузь показала таке зростання. А для цього потрібні певні передумови
подробнее