Збій в роботі реєстрів ФДМУ: угоди на вторинному ринку нерухомості призупинені на тиждень

06.02.2020   |  Новини

З 1 лютого 2020 року запрацював безкоштовний Сервіс внесення інформації до Єдиної бази звітів про оцінку. Наразі цей перший етап запуску, у якому беруть участь нотаріуси та оцінювачі, дав збій. Як наслідок: нотаріуси не можуть зареєструвати жодної угоди на вторинному ринку нерухомості.

Нотаріальна палата України надала нотаріусам алгоритм перевірки звітів про оцінку майна та роз’яснення про те, що оцінка, яка була проведена до 1 лютого 2020 року є дійсною.

«Нам пояснили, що збої в Реєстрі тимчасові і до кінця тижня все має запрацювати», - розказали Property Times нотаріуси Київського нотаріального округу.

Фонд державного майна України прокоментував ситуацію на своїй сторінці в Фейсбук: «Частина сервісу, якою користуються нотаріуси, працює стабільно. У роботі сервісу для оцінювачів подекуди виникають помилки, які виявляються на першому етапі запуску системи. Зараз наша команда докладає максимум зусиль, щоб якнайшвидше виправити всі проблеми та зробити сервіс зручним для реєстрації та користування. Тому ми активно співпрацюємо з індивідуальними оцінювачами та асоціаціями для налагодження стабільної роботи Сервісу».