Зеленський запропонував єгипетському мільярдерові купити готелі «Україна» і «Дніпро»

22.11.2019   |  Новости

Президент України Володимир Зеленський зустрівся з виконавчим головою компанії Orascom Investment Holding Нагібом Онсі Савірісом. Про це повідомила прес-служба Офісу Президента.

Єгипетський бізнесмен зазначив, що радий нагоді поспілкуватися з Главою Української держави та розповісти йому про свою діяльність. Він повідомив, що цікавиться можливістю інвестувати в Україну.

Володимир Зеленський подякував Нагібу Савірісу за проявлену ініціативу та інтерес до інвестиційних можливостей України.

«Я чув, що ви протягом кількох років цікавилися інвестиційними можливостями в Україні, але не наважувалися (почати роботу. – Ред). Зараз дуже вдалий час», – сказав Президент.

Він розповів про оновлення українського парламенту та формування нового уряду, що, на переконання Глави держави, дасть змогу реалізувати структурні реформи в короткі терміни для досягнення економічного буму в країні протягом найближчих 5 років.

«Нашим пріоритетом є фокус на зростанні економіки, і ми розуміємо, що це можливо лише із залученням іноземних інвестицій. За 3-й квартал українська економіка зросла на 4,2%, міжнародні рейтингові агентства покращують суверенні рейтинги України, ми зростаємо у рейтингу Doing Business. Усе це дає нам оптимізм для подальшого зростання», – наголосив Володимир Зеленський.

Важливим нині є також проведення структурних реформ, спрямованих на залучення інвестицій в економіку, підкреслив Президент.

«Я не раз заявляв інвесторам і нашим міжнародним партнерам, що особисто захищатиму іноземні інвестиції в Україні, а уряд і парламент працюють над створенням сприятливого бізнес-клімату в нашій країні», – заявив він.

Серед основних змін Глава держави назвав земельну реформу, проведення приватизації, розвиток цифрових технологій, телекомунікацій, фінансового сектору, а також збільшення прозорості надрокористування.

«Ми почали процес приватизації з себе – першими підприємствами, які передано на приватизацію, були саме підприємства, що підпорядковувалися Офісу Президента. Серед них є цікаві об’єкти для інвестицій у нерухомість, зокрема – готелі «Україна» та «Дніпро». Оскільки у вашому портфоліо є низка дуже успішних проектів у сфері туризму та готельного бізнесу, хочу запросити вас взяти участь у конкурсах на приватизацію. Також вам можуть бути цікавими туристичні об’єкти по всій Україні», – зауважив Президент, звертаючись до Нагіба Савіріса.

Володимир Зеленський також запропонував бізнесмену розглянути можливість інвестування у банківський сектор України.


Читать другие новости

28.11.2019
Чернігівщина має усталені традиції виробництва продукції машинобудування, високотехнологічної апаратури космічного призначення, точних вимірювальних та навігаці...
подробнее
25.11.2019
Moody’s вказує, що значні виплати за зовнішнім боргом в майбутні роки — під час відсутності нової програми Міжнародного валютного фонду — вимагають постійного д...
подробнее
20.11.2019
В портфелі мільярдера в основному зустрічаються офіси, магазини і готелі
подробнее
14.11.2019
Петиція про скасування містобудівних умов та обмежень на забудову ділянки на Лижв’ярській, 1, де збираються будувати готель, зібрала необхідні 500 підписів
подробнее