В Україні змінилися норми безпеки проживання у готелях

22.10.2019   |  Новости

Тепер у номерах всіх нових та реконструйованих готелів рекомендується влаштовувати вхід лише за безконтактними картками, а в номерах готелів категорії *** та вище — додатково влаштовувати системи охоронної сигналізації. Вступили в силу зміни у державні будівельні норми щодо безпеки проживання у готелях. Вони діють з 1 жовтня.

«Безпека — це пріоритет № 1 і готелі — не виключення. Працюючи у Мінрегіоні ми передбачили у цих нормах сучасні засоби для підвищення безпеки проживання у готелях. Ми вивчили закордонний досвід і застосували ці підходи у нас. Тепер при проектуванні нових або реконструкції існуючих готельних номерів рекомендується влаштовувати вхід за безконтактними картками, а в номерах готелів, що мають 3 та більше зірок — ще і системи охоронної сигналізації», — написав президент Конфедерації будівельників України Лев Парцхаладзе на своій сторінці у Facebook.

Згідно зі змінами, номери готелів усіх категорій рекомендується облаштовувати електронними картковими замками з централізованим управлінням, енергонезалежною пам’яттю мінімум на 500 подій, захищеною від систематичного повторювання подій, функцією «антипаніка», автономним енергозабезпеченням та функцією антивіджиму защіпки. А номери в готелях категорії *** і вище — додатково охоронною сигналізацією.

Також необхідно передбачати заходи, що захищають від несанкціонованого проникнення в монтажні розподільні шафи й інші споруди, приміщення і обладнання мереж зв’язку, сигналізації за допомогою електронної системи контролю доступу та системи відеоспостереження.

За словами Парцхаладзе, це не лише підвищить безпеку проживання в багатьох українських готелях, а й загалом підвищить рівень обслуговування в них, зробить їх надійнішими та більш безпечними для громадян.


Читать другие новости

26.05.2020
Модератор круглого столу: Лев Парцхаладзе, президент Конфедерації будівельників України.
подробнее
01.04.2020
Міжнародну премію World Travel Awards часто називають Оскаром у туристичній індустрії
подробнее
31.03.2020
Відтак судом першої інстанції задоволено позов прокуратури області та скасовано рішення про державну реєстрацію за відповідачем на незаконно зведене на землях д...
подробнее
27.02.2020
Простор загальною площею в 500 кв. м розмістилися за адресою вул. Богдана Хмельницького, 58а. Monotel і Monohub мають різні входи.
подробнее