Офіси з видом на Дніпро. Як виглядає новий гнучкий офіс Regus на Поштовій площі

09.04.2021  |  Спецпроєкти

У Києві відкрилася одинадцята локація гнучких офісів Regus від міжнародного оператора офісних рішень IWG plc. Новий простір розташований у БЦ «Володимирський» (вул. П.Сагайдачного, 11) біля метро «Поштова площа».


«Перемовини щодо локації в БЦ Володимирський почалися з початком пандемії, й тоді, весною, ні ми, ні власник будівлі ще не розуміли, що на нас чекає найближчим роком. Наш потенційний партнер мав можливість реально спостерігати, як ми справляємося з кризою, встигли відкрити нову локацію Regus Авеню 53 у розпал кризи (прим. відкриття відбулося у липні 2020) та заповнити її, не зважаючи на обставини. Ця угода є дуже зваженим рішення обох сторін. Вибір впав на цю локацію не випадково — ми давно приглядалися саме до БЦ Володимирський», — коментує Юлія Литвиненко, директор IWG plc в Україні.

Загальна площа нового Regus — 1200 кв. м та займає 3 поверхи бізнес-центру. Гнучкі офіси оформлені у сучасному дизайні в теплих пастельних тонах із вкрапленням сучасних матеріалів для створення контрасту лофту та класики. Приміщення повністю готове до використання, а резиденти мають обрати наповнення меблями на свій смак.

Родзинкою гнучких офісів є розміщення в історичному центрі та панорамні види на Дніпро.

«Для нас це справжня перлина на Подолі у нашій мережі, з фасаду відкривається неймовірний вид на Дніпро, а з іншої сторони будівлі — на парк, що дає відчуття спокою та заміського життя», — повідомляє Юлія Литвиненко.

Зараз локація заповнена на 42%, резидентами уже стали міжнародні компанії та декілька локальних бізнес-проєктів. Ціни на офіси стартують від 360 дол.до 480 дол. за місяць, вартість залежить від розміру та типу приміщення, строку договору й інших факторів.

На першому поверсі знаходиться просторий бізнес-клуб (300 кв. м), де резиденти мають відкритий комфортний простір для роботи та зустрічей, окремі кімнати для переговорів, скайп-кімнати, зону для кави та сервісну — для роботи з документами. Також до послуг гостей зона ресепшену, на якій можна отримати допомогу та консультацію щодо розміщення, бронювання та інших питань.

На сьогодні мережа IWG plc в Україні представлена двома брендами — Regus і Spaces. Офісні приміщення Regus можна знайти в 11 бізнес-центрах: Horizon Tower, Kyiv Podil, Gulliver, Horizon Park Business Center, Podil Heritage, IQ centrer, Silver Breeze, Forum West Side, Avenue 53 та «Володимирський». Дев’ятиповерхове приміщення Spaces відкрилося у 2019 році в Будинку профспілок на Майдані Незалежності.

Міжнародна мережа IWG надає можливість для постійних резидентів скористатися будь-яким коворкінгом Regus та Spaces у світі та в Україні з повністю підготовленою офісною інфраструктурою. Знайти та забронювати необхідне приміщення можна через спеціальний мобільний додаток, де потрібно обрати локацію та час.