АМКУ оштрафували девелопера, який обманював покупців щодо планування ЖК

07.07.2020   |  Новости

Західне міжобласне тервідділення Антимонопольного комітету оштрафувало ТОВ «Фінансова компанія Новий Львів» за поширення неправдивих відомостей про будівництво житлового кварталу на вул. Тернопільській, 21, у Львові. Штраф складає 68 тис. грн.

Згідно з матеріалами рішення, скаргу направили три позивача, які в 20132014 рр. уклали договір з компанією про співфінансування будівництва. У скарзі наголошується, що компанія надала неправдиві характеристики по житловому комплексу. У 2014 р менеджери і керівник компанії надавали інвесторам візуалізації майбутнього ЖК, згідно з якими передбачалося, що квартал буде складатися з 6 житлових будинків. Простір між будинками залишався вільним і призначався для зон відпочинку, спортивних і дитячих майданчиків, передають «Наші гроші».

Але в червні 2017 року на території ЖК почали будівництво додаткових житлових будинків, яких стало вже 8, і дитячого садка на вільній ділянці.

Інвестори відзначають, що додаткове будівництво фактично позбавляє їх прибудинкової території. Крім того, вони б не купували квартири в цьому ЖК, якби такий проект був відразу.

Антимонопольний комітет визнав, що «Новий Львів», володіючи інформацією про майбутнє будівництво дитячого садка, свідомо поширював неправдиву інформацію про будівництво житлового кварталу і отримав перевагу над своїми конкурентами на ринку.


Читать другие новости

07.05.2020
У свою чергу в «Епіцентр К» заявили, що станом на 6  травня до ТОВ «Епіцентр К» не надходило запитів про надання інформації від Антимонопольного комітету Україн...
подробнее
11.02.2020
65% або 33,4 млн дол. США на рекламу в 2018 році витратили девелопери. 35% рекламного ринку використовують приватні особи і ріелтори / агентства.
подробнее
07.02.2020
 У частці витрат забудовника в благоустрій прилеглих територій займає не великий обсяг. Але забудовники можуть вибрати один з двох підходів до проектів
подробнее
12.12.2019
Раніше повідомлялось, що Антимонопольний комітет розгляне справу про придбання українським бізнесменом Василем Хмельницьким опосередковано через UPD Holdings Li...
подробнее