Антиофіс Альфа-Банку відзначений дизайнерською премією. Фото

23.03.2021   |  Новости

Новини партнерів

Наприкінці минулого року в Альфа-Банку Україна з'явився Антиофіс – простір на кшталт великої квартири з загальними місцями штурмів і затишними куточками на дистанції від колег. Результатом успішної реалізації оригінальної ідеї стало призове місце від міжнародної дизайнерської премії INTERIUM 2021 у номінації «Інтер'єр громадського простору, офіси». З грудня 2020 року майже дві сотні співробітників центрального офісу Альфа-Банку Україна працюють на 1100 квадратних метрів унікального Антиофіса.

Увесь його простір поділено на тринадцять абсолютно оригінальних зон, а одним з головних принципів є вільне розміщення. Кожен день можна вибирати: працювати в зеленому саду або біля каміна, сховатися від усіх в одному із затишних місць спальні або зайняти більш звичний робочий стіл.

В Антиофісі втілилися інтер'єрні рішення, абсолютно не властиві стандартному офісу, а тим більше банківському. Робота над проєктом тривала лише 3 місяці, а для його реалізації були залучені кращі локальні виробники меблів і декору. Втілити ідею в життя допомогла дизайнерська студія ARCHproduction.

 


Читать другие новости

03.02.2021
 Премію Європейського Союзу у галузі сучасної архітектури можуть отримати українcькы проекти
подробнее
20.01.2021
Знак SafeTravels дозволяє мандрівникам по всьому світу впізнавати ті локації, пам’ятки та компанії, що прийняли та виконують глобальні стандартизовані протоколи...
подробнее