Прийом документів для потенційних оцінювачів триватиме до 15:00 12 серпня 2024 року.
Відповіді на найпоширеніші запитання для бажаючих взяти участь у відборі суб’єктів оціночної діяльності можна знайти за посиланням: https://tinyurl.com/pe9bwtu2
Водночас, триває системна робота щодо огляду активу працівниками АРМА. Агентством вже створено робочу групу, до якої залучило працівників центрального апарату та Центрального міжрегіонального територіального управління АРМА (м. Київ).
Враховуючи те, що ухвалою Шевченківського районного суду міста Києва до Нацагентства передано торговельно-офісний центр з об'єктами громадського призначення та паркінгом, загальна площа яких складає 151 805,3 м², ретельний та якісний огляд такого об'єкта потребує тривалої роботи. Наразі оглянуто три нижні поверхи паркінгу та торговий центр.
Також держорган 29 липня перевірив три нижні поверхи паркінгу, офісні приміщення та торговий центр.
Нагадаємо, що 3 червня Шевченківський райсуд Києва передав ТРЦ «Гулівер» бізнесмена Віктора Поліщука в управління АРМА. Компанію бізнесмена звинувачують в ухиленні ТРЦ від сплати податків на суму 146 млн грн.