Будинок спілки письменників України не дали у приватну власність

23.11.2020   |  Новости

Верховним Судом залишено без змін судові рішення та відмовлено товариству у визнанні права власності на частину приміщень Національної спілки письменників України, яка розташована у м. Києві по вул. Банковій, та зобов’язано знести самовільно зведену біля неї споруду. Про це повідомляє Офіс генпрокурора.

Прокуратурою встановлено, що товариство подавало позов, щоб визнати за собою право власності на частину будівлі, яка має статус пам`ятки архітектури та містобудування місцевого значення та належить Національній спілці письменників України. Підставою для такого позову став договір про спільну діяльність, укладений у 2010 році між товариством та спілкою, предметом якого було проведення реконструкції будівлі. Сторони обумовили, що у випадку належного проведення реконструкції приміщення товариство матиме право на отримання у власність її частини.

Під час розгляду справи було доведено, що реконструкцію товариство здійснювало без належного погодження, а в ході її проведення до пам’ятки архітектури самочинно здійснено прибудову літнього майданчику для розміщення кафе площею 130,5 кв м.


Читать другие новости

24.12.2020
Фонд державного майна України планує провести аукціон з продажу ЗАТ «Президент-готель» до літа 2021 року
подробнее
22.12.2020
Нараз вирішується питання щодо обрання підозрюваним запобіжних заходів
подробнее
11.12.2020
Після вчинення розтрати обвинувачений вчинив службове підроблення інвентаризаційного опису, з метою приховати факт нестачі будівельних матеріалів перед створено...
подробнее
17.11.2020
З метою недопущення подальших незаконних дій рішенням суду на об’єкти нерухомості накладено арешт. Також встановлюються інші особи, які можуть бути причетними д...
подробнее