Чому на Львівщині два індустріальні парки можуть виключити з державного реєстру?
Два парки на Львівщині ризикують вже незабаром бути виключеними з державного реєстру через те, що понад три роки там не ведеться діяльність. Про це повідомив заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань економічного розвитку Дмитро Кисилевський у рамках наради з ІП, пише Property Times.

Фото заступника голови Комітету Верховної Ради України з питань економічного розвитку Дмитра Кисилевського.
«Трагедії з цього робити не варто. Можливо ініціаторам створення таких парків потрібен додатковий час, щоб переосмислити концепцію і з новою енергією взятися за справу. Вже за півроку після виключення парк можна зареєструвати знову. В будь якому разі ера "паперових" парків йде у минуле, всі вони мають працювати на конкретний результат — будувати нові заводи та промислову інфраструктуру», — прокоментував Дмитро Кисилевський.
Також він зазначив, що всього на Львівщині зареєстровано 17 парків, з них активних — 7.
«Коли приймалося законодавство про індустріальні парки, в Україні було лише пару активних індустріальних парки. Активними я називаю ті ІП, де працюють або будуються підприємства, або наявна чи будується інфраструктура. Станом на сьогодні таких парків в Україні вже не менше 30 з понад 100 зареєстрованих», — додав посадовець.
Подібні наради, за словами Дмитра Кисилевського, дуже важливі для безпосереднього спілкування з людьми, які розвивають парки. «Так можна дізнатись, що хоча в офіційній звітності стоять нулі як за кількістю залучених резидентів та побудованих промислових площ, але насправді роботи вже активно ведуться, просто дехто планує звітувати, коли вже побудує», — резюмував він.
Читайте також: Ринок складської нерухомості в 2025 році відновився до довоєнного рівня: підсумки року
Слідкуйте за новинами в нашому Telegram

