Cпівробітники мережи METRO Україна звернулись до Ради Директорів METRO AG

10.03.2022, 16:45
Співробітники мережі METRO Україна оприлюднили звернення  щодо рішення Головної компанії продовжувати роботу в Росії.  Наводимо його повністю.  У оригіналі допису назва країни агресора наведена з малої літери.
«Рішення METRO AG зберегти свій бізнес в РФ призвело до краху репутації компанії METRO в Україні та перекреслило всі ті позитивні ініціативи, що робила і робить наша компанія протягом років. Щодня наші співробітники піддаються подвійному шаленому психологічному пресингу  вони змушені воювати на 2 фронти: працювати для забезпечення доступу наших українців до продуктів харчування та товарів першої необхідності в наших магазинах, часто виходячи на роботу під бомбардуваннями, при цьому намагаючись зберегти життя собі та своїм рідним, та витримувати шалений потік ненависті та прокльонів, який ми, як представники METRO, щодня отримуємо від українського суспільства.
Не зважаючи на те, що компанія METRO Україна неодноразово заявляла про свою категоричну незгоду з рішенням материнської компанії, нас хейтять і з нами вже відмовляються працювати наші постачальники та бізнес-партнери.
Кожен день роботи METRO в РФ, кожен рубль, сплачений в державний бюджет РФ у вигляді податків, допомагає агресору озброювати свою армію та знищувати ще більше українців, серед яких діти і вагітні жінки. Ваші виправдання про 10 тисяч російських співробітників не витримують жодної критики.
Ставити життя 45 мільйонів українців на одні шальки терезів зі збереженням прибутків від бізнесу в РФ  це фінансова підтримка агресора, такий само злочин, як, війна Росії проти України.
Ми ще раз закликаємо вас: закрийте бізнес METRO в Росії! Доведіть всьому світові, що загальнолюдські цінності: порядність, честь, гідність, співпереживання та збереження життя людини і дитини не є пустим звуком для вас! Доведіть, що ви в першу чергу Люди!»
 
 

Слідкуйте за новинами в нашому  Telegram