Cправу про заволодіння понад 312 млн грн Міноборони України направлено до суду

27.05.2025   |  Новини

Про те, що справу про заволодіння понад 312 млн грн Міністерства оборони України направлено до суду, повідомило НАБУ вчора, 26 травня, пише Property Times.

 

Серед підозрюваних депутат України VIII скликання, колишній перший заступник Начальника Генерального штаба ЗСУ та ще 4 особи.

У 2018 році Міністерство оборони України уклало з підконтрольними нардепу компаніями контракти на будівництво до 2021 року захищених складів зберігання ракет і боєприпасів Збройних Сил України на загальну суму орієнтовно 3 млрд грн. Аби заволодіти чистиною цих коштів, нардеп і його помічник шляхом залучення службових осіб вищого та старшого офіцерського складу Збройних Сил України забезпечили прийняття змін до постанов КМУ, які дозволяли перерахування авансу на будівництво у розмірі 80% від загальної вартості контрактів.

У результаті протягом листопада-грудня 2018 року на рахунки підконтрольного депутату товариства Міноборони перерахувало понад 312 млн грн. Втім, будівництво об’єкта, який мав би підсилити обороноздатність країни, фактично не розпочали, а отримані кошти вивели на рахунки інших підконтрольних компаній.

Слідкуйте за новинами в нашому Телеграм

Читайте також: Слухачі бізнес школи REBS завітали до Alliance Novobud: екскурсія та зустріч із CMO компанії