ДАБК Києва не дозволив будівництво Центру розваг під «мостом Кличка»

02.03.2021   |  Новости

Департамент з питань державного архітектурно-будівельного контролю міста Києва 23 лютого відмовив ТОВ «Етрекс» у видачі дозволу на будівництво розважального центру в Центральному парку культури і відпочинку. Про це свідчать дані Єдиної державної електронної системи в сфері будівництва, пише БізнесЦензор.

Підставами для відмови стала невідповідність об’єкта вимогам будівельних норм і неподання ряду необхідних документів. Зокрема, в заявці не було інформації про узгодження проектної документації уповноваженим органом охорони культурної спадщини, а також проектної документації на будівництво. Крім того, замовник будівництва не надав в ДАБК інформацію про внесення проектної документації до містобудівного кадастру, а також ряд інших документів.

Містобудівні дані і обмеження на це будівництво було видано «Етрекс» в березні 2013 року. У серпні 2018 року фірма отримала експертний звіт за цим проектом, що передбачає зведення двоповерхової будівлі площею 530 кв. м. Будівництво заплановано на ділянці площею 0,9 га. Поруч в оренді ТОВ «Етрекс» ще дві ділянки площею 0,22 га і 0,45 га по вул. Володимирський узвіз, 4 і 6. Ці ділянки фірма отримала в оренду в 2003-2004 роках під будівництво адміністративної будівлі, готелю і розважального комплексу. Термін оренди закінчується в 2028-2029 роках.

Як повідомлялося, в минулому році «Етрекс» через суд зобов’язав Департамент містобудування та архітектури КМДА надати йому містобудівні умови і обмеження для проектування готельного комплексу з громадськими приміщеннями на ділянці 0,45 га на Володимирському узвозі, 6. Відзначимо, що поряд з 0,76 га «Етрекс» ще 0,75 га (0,14 га і 0,61 га по вул. Володимирський узвіз, 4) знаходиться в оренді ПАТ «Будівельні технології». При цьому на одній з ділянок, який орендує ПрАТ «Будівельні технології», стоять опори «моста Кличко».