Державне агентство відновлення планує залучити японську компанію, щоб прискорити відбудову
Державне агентство відновлення та розвитку інфраструктури України планує залучити техніку японської компанії, що спеціалізується на проєктах високої складності інженерних умов і готова враховувати специфіку запиту українців. Це має зекономити Україні кілька років і прискорить відбудову, пише Property Times.
У понеділок, 21 квітня, голова Агентства відновлення Сергій Сухомлин зустрівся з делегацією DENZAI, яка є однією з найбільших компаній в Азії, що спеціалізується на інженерних рішеннях для підйому і транспортування великогабаритних конструкцій та обладнання.
Зустріч відбулася за участі народного депутата України, члена Комітету Верховної Ради України з питань енергетики та житлово-комунальних послуг, голови підкомітету з питань енергозбереження та енергоефективності, члена групи з міжпарламентських звʼязків з Японією Сергія Нагорняка. Японську сторону представляв президент і генеральний директор DENZAI Кокі Уемора.
«Ключовими направленнями роботи Агентства відновлення є відбудова житлової, транспортної, соціальної та комунальної інфраструктури в громадах та регіонах, що постраждали внаслідок збройної агресії рф. Не менша увага приділяється реалізації проєктів для забезпечення стабільності енергетичної системи України. Співпраця з DENZAI допоможе оптимізувати час та зусилля під час відновлювальних робіт в Україні», — зазначив Сергій Сухомлин.
Слідкуйте за новинами в нашому Телеграм
Народний депутат України Сергій Нагорняк розповів про допомогу Японії для України на державному рівні та про плани щодо інвестицій японських приватних компаній у відновлення та розвиток української інфраструктури.
«Нині одна з державних компаній України вже розпочала процес залучення Японського агентства міжнародного співробітництва (JICA) для закупівлі в DENZAI вживаних гусеничних кранів в/п 350 тонн, оскільки це дасть можливість зекономити кілька років часу, бо на виробництво лише одного такого крана необхідно очікувати близько року», — наголосив Сергій Нагорняк.
Своєю чергою, президент та генеральний директор DENZAI Кокі Уемора розповів про досвід компанії в реалізації проєктів високої складності інженерних умов в різних країнах світу. Також директор компанії зауважив, що DENZAI готова надавати послуги для України та висловив наміри щодо готовності співпрацювати у найближчому майбутньому з урахуванням особливостей запиту від української сторони.
Додамо, що DENZAI K.K. — японська компанія, що надає послуги з експлуатації важкопідйомного та габаритного обладнання і має 26 локацій у Японії та офіси в 11 країнах світу. Штат компанії налічує 1200 співробітників. У арсеналі — близько 530 одиниць кранів, включно з гусеничним краном вантажопідйомністю 2500 тон. Нині компанія завершує підготовку до відкриття представництва в Україні.
Читайте також: Як розвивається ринок новобудов в регіонах України: кейси Львова, Ужгорода, Івано-Франківська, Вінниці та Одеси