Dragon Capital заявляє про порушення закону Державною податковою службою України

02.07.2020   |  Новости

ДПС України систематично та без пояснення причин не приймає податкові накладні ТОВ «ЄВРОПОЛІС ПРОПЕРТІ ХОЛДІНГ» (ідентифікаційний код: 33750517), що є власником ТРК «VICTORIA GARDENS» (м. Львів) та входить в групу компаній Dragon Capital. Починаючи з лютого 2020 року, не прийнятими є 1 184 податкових накладних на загальну суму 7 139 234,33 грн ПДВ. Про це йдеться у прес-реліз компанії Dragon Capital.

Податкові накладні оформлені Товариством із дотриманням усіх вимог чинного податкового законодавства України та засобами телекомунікаційного зв’язку подані для реєстрації в Єдиному реєстрі податкових накладних. В отриманих Товариством квитанціях в графі «Результат обробки» вказано: «Документ доставлено до ДПС України. ДОКУМЕНТ НЕ ПРИЙНЯТО. При необхідності виправте документ та надішліть його знову»; в графі «Виявлені помилки» вказано: «Документ не може бути прийнятий – продавцю необхідно звернутись до ДПІ».

Зазначений текст є нетиповим для таких квитанцій та не відповідає Порядку ведення Єдиного реєстру податкових накладних, що, зокрема, може свідчити про несанкціоноване втручання в роботу Єдиного реєстру податкових накладних або тиск та умисне дискримінаційне ставлення ДПС України до власника ТРК «VICTORIA GARDENS», що неодноразово був об’єктом рейдерських атак, в т.ч. за допомогою та сприяння правоохоронних органів, зазнчають у компанії.

Звернення до ДПС, ДПІ та особисто до Олексія Любченка, голови ДПС України, в порядку, передбаченому законом, через Раду бізнес-омбудсмена та бізнес-асоціації фактично ігноруються керівництвом ДПС. У відповідь на звернення ДПС надає роз’яснення вимог податкового законодавства без будь-якої прив’язки до ситуації із неприйняттям податкових накладних Товариства. Водночас, ДПС не заперечує факту, що податкові накладні оформлені відповідно до вимог чинного податкового законодавства.

Ситуація, що склалась, вкрай негативно впливає на господарську діяльність Товариства та орендарів ТРК, особливо, в період карантину та економічної кризи, викликаної ним. Поряд із тим, ймовірне несанкціоноване втручання в роботу Єдиного реєстру податкових накладних та повне ігнорування цього факту з боку ДПС викликає серйозне занепокоєння як в групи компаній Dragon Capital, так і в її іноземних партнерів.

З метою захисту своїх прав та законних інтересів, Товариством вже ініційоване відкриття кримінального провадження Державним бюро розслідувань та подано позов про визнання протиправною бездіяльність ДПС України. Товариство щиро сподівається на те, що ДПС України відновить процес реєстрації податкових накладних або хоча б пояснить причину своїх дій та бездіяльності, як це передбачено законодавством України.

Раніше ми повідомляли, що Західний апеляційний господарський суд повернув ТЦ Victoria Gardens групі компаній Dragon Capital

 

Читать другие новости

07.07.2020
Нагадаємо,  БЦ GRAND, бізнес-центр класу «А» (м. Київ) увійшов до портфелю нерухомості Dragon Capital  у 2018 р
подробнее
02.07.2020
Яків Смолій, який очолює НБУ з березня 2018 року, повідомив, що написав та подав президенту України Володимиру Зеленському заяву про звільнення у зв’язку з відс...
подробнее
30.06.2020
У планах реконструкції — створити унікальну інфраструктуру з сучасними лекційними залами, лаунжем для студентів, зонами для групової роботи, а також конференц-х...
подробнее