Dragon Сapital розпочав будівництво нового мультифункціонального комплекса Obolon Plaza

12.06.2020   |  Новости

Dragon Сapital, провідна інвестиційна компанія в Україні, розпочала будівництво нового проєкту в Києві — МФК Obolon Plaza поруч зі станцією метро «Оболонь». Obolon Plaza — закритий мультифункціональний комплекс бізнес-класу, який складається з торгових приміщень, бізнес-центру та житлової частини.

Загальна площа проєкту складе близько 18,000 кв.м. Комплекс являє собою 16-ти поверхову будівлю, на перших двох поверхах якої розмістяться кафе, салони краси та магазини, на 3–4 поверхах — сучасний офісний центр з окремою вхідною групою, а з 5-го по 15-тий поверхи — 67 квартир та 4 дворівневі пентхауси з панорамними вікнами та відкритими терасами.

Завершення будівництва Obolon Plaza заплановане на початок 2022 року. На висоті 20 метрів над землею на п’ятому поверсі комплексу для його жителів будуть облаштовані: спортзал, дитяча кімната і простора відкрита тераса площею 400 кв.м з сучасним дитячим майданчиком, зонами відпочинку та вишуканим ландшафтним дизайном.

МФК Obolon Plaza знаходиться за кілька кроків від станції метро «Оболонь», на перетині Оболонського проспекту та вулиці Маршала Малиновського, поблизу озера Йорданське (Опечень). Проєкт веде та ж професійна команда, що успішно реалізувала житловий комплекс преміум-класу Obolon Residences на станції метро «Мінська». Для резидентів комплексу передбачений власний підземний паркінг і гостьова наземна парковка на 50 та 21 авто відповідно. Холи житлових поверхів будуть, традиційно для забудовника, витримані у готельному стилі із вишуканим дизайном та затишним освітленням. Проте головною особливістю комплексу буде обслуговування та безпека на рівні преміум-класу.

Сервісна компанія, яка обслуговує Obolon Residences, забезпечить комфорт жителів та висококласний консьєрж-сервіс, який допоможе у найрізноманітніших побутових справах: прибирання, прання, хімчистка, виклик таксі, отримання та відправлення посилок, бронювання ресторанів та ін.

Володимир Тимочко, керуючий директор, прямі інвестиції, Dragon Capital, прокоментував: «Завдяки нашому проєкту Obolon Residences ми отримали чудовий досвід роботи зі складним високоякісним будівництвом, протестували ряд революційних для України концептуальних рішень і дуже добре розуміємо потреби сучасних українців у сервісі та комфорті життя. Obolon Plaza буде відповідати цьому ж рівню. До речі, слово „Плаза“ у назві — невипадково. Це — мультифункціональний комплекс, більшу частину якого займають торгові площі та офісний центр, а над ними — досить обмежена кількість квартир бізнес-класу. Ми створюємо Obolon Plaza для тих, хто живе на Оболоні, любить цей район і прагне тут не просто мати квартиру, але й відпочивати та розвивати свій бізнес. Майбутнє урбаністичної архітектури — за об’єктами змішаного використання, коли різні функції зручно поєднуються в одному комплексі та доповнюють одна одну. Часи окремих спальних районів та окремого ділового центру проходять, і останні глобальні події лише підсилюють цю тенденцію».

Dragon Capital — одна з найбільших груп компаній в Україні, яка працює у сфері інвестицій і фінансових послуг і надає повний спектр інвестиційно-банківських і брокерських послуг, прямих інвестицій, управління активами інституційних, корпоративних і приватних клієнтів.

Зокрема, на сьогодні під управлінням групи компаній Dragon Capital знаходиться 29 об’єктів комерційної нерухомості загальною площею понад 680 тис. кв. м, що робить компанію одним із найбільших гравців ринку нерухомості в Україні. Значна кількість об’єктів з портфоліо нерухомості Dragon Capital знаходиться у Києві, зокрема — це відомі житлові комплекси Obolon Residences (м. Мінська) і новий проєкт ЖК Obolon Plaza (м. Оболонь), торгові центри «Аладдін», Piramida і Smart Plaza Obolon, бізнеc-центри Eurasia, GRAND, Horizon Park, Prime та інші офісні будівлі. З 2016 року Dragon Capital разом зі своїми закордонними партнерами інвестували в нерухомість більше 600 млн. дол., з них понад 500 млн. дол — це Київ та Київська область. 

 

Читать другие новости

31.07.2020
Йдеться про будівництво нового медичного центру з обов’язковою первинною ланкою на бульварі Ігоря Шамо, 15-А.
подробнее
03.07.2020
Тільки 15% СЕО сподіваються на поліпшення інвестиційного клімату впродовж наступних 6 місяців.
подробнее
30.06.2020
У планах реконструкції — створити унікальну інфраструктуру з сучасними лекційними залами, лаунжем для студентів, зонами для групової роботи, а також конференц-х...
подробнее