Екс-забудовнику Микитасю знову зменшили суму застави

28.10.2020   |  Новости

27 жовтня експрезиденту «Укрбуду» та ексдепутату Максиму Микитасю знизили розмір застави зі 100 мільйонів гривень до 80,5 мільйона, повідомляє Апеляційна палата Вищого антикорупційного суду.

Колегія суддів задовольнила апеляційну скаргу сторони захисту частково. Рішення оскарженню у касаційному порядку не підлягає. У жовтні 2019 року Вищий антикорупційний суд призначив заставу у розмірі 5,5 мільйона гривень, які пізніше збільшив до 80 мільйонів. Після того, як за Микитася внесли 80 мільйонів, він перебував під домашнім арештом.

У травні Микитасю призначили суворіший запобіжний захід – перебування під вартою або 100 мільйонів гривень застави. Микитася підозрюють у привласненні майна Національної гвардії. За версією слідства, «Укрбуд» мав збудувати житловий комплекс на території колишньої військової частини на Печерську. Нацгвардія мала отримати там 50 квартир. Пізніше сторони уклали додаткові угоди, за якими Нацгвардія відмовилась від квартир на Печерську в обмін на 65 дешевших квартир у будинку на околиці.


Читать другие новости

17.11.2020
Солом’янський суд м. Києва визнав винними Алісу Гринчук та Олену Солома у причетності до заволодіння Максимом Микитасем понад 81 мільйона гривень Національної г...
подробнее
29.09.2020
Компанія мала збудувати Централізоване сховище відпрацьованого ядерного палива реакторів ВВЕР АЕС України. Згодом витрати на будівництво сховища зросли до 1,36 ...
подробнее
24.09.2020
У інтерв'ю він обвинуватив генерального директора Майбороду у зливі Укрбуду.
подробнее