Фонд гарантування вкладів продасть шість таунхаусів в елітному передмісті Києва
24 березня пройдуть аукціони з продажу шести квартир у Козині. Про це повідомляє пресслужба ФГВФО. Активи перебувають на балансі ПАТ «Промінвестбанк».

Кожна квартира складається з трьох поверхів та мансарди. Об’єкти займають площу від 400 до 578 кв. м. Початкова вартість квартир — від 3,36 до 4,36 млн грн. Зареєструватися на аукціони можна до 23 березня.
Так, 24 березня відбудуться аукціони з продажу шести квартир:
- лот G23N022548: квартира 1, загальною площею 400,3 кв.м (житлова площа 59,1 кв.м) та земельна ділянка, площею - 0,0651 га. Початкова ціна реалізації – 3,36 млн грн. Детальна інформація про активи та умови участі у торгах – за посиланням.
- лот G23N022549: квартира 2, загальною площею 490,8 кв.м (житлова площа 98,7 кв.м) та земельна ділянка 0,0552 га. Початкова ціна реалізації – 3,66 млн грн. Детальна інформація про активи та умови участі у торгах – тут.
- лот G23N022550: квартира 3, загальною площею 459,4 кв.м (житлова площа 54,1 кв.м) та земельна ділянка 0,0484 га. Початкова ціна реалізації – 3,37 млн грн. Детальна інформація про активи та умови участі у торгах – за посиланням.
- лот G23N022551: квартира 5, загальною площею 578,5 кв.м (житлова площа - 81,1 кв.м) та земельна ділянка 0,0674 га. Початкова ціна реалізації – 4,36 млн грн. Детальна інформація про активи та умови участі у торгах – за посиланням.
- лот G23N022552: квартира 6, загальною площею 459,4 кв.м (житлова площа 54,1 кв.м) та земельна ділянка площею - 0,0599 га. Початкова ціна реалізації – 3,58 млн грн. Детальна інформація про активи та умови участі у торгах – за посиланням.
- лот G23N022553: квартира 7, загальною площею 490,8 кв.м (житлова площа - 98,7 кв.м) та земельна ділянка, площею - 0,0439 га. Початкова ціна реалізації – 3,45 млн грн. Детальна інформація про активи та умови участі у торгах – за посиланням.
Кошти, отримані від продажу активів, Фонд спрямує на розрахунки з кредиторами ПАТ «Промінвестбанк».
Нагадаємо, що Промінвестбанк було створено в 1992 році. Російський ВЕБ став власником банку у 2008 році, придбавши пакет його акцій у розмірі 99,7726%. Свої інвестиції в розвиток українського дочірнього банку ВЕБ оцінював у $2,7 млрд.
Восени 2018 року Апеляційний суд Києва арештував акції дочірніх структур усіх російських держбанків, зокрема Промінвестбанку. Предметом судового розгляду стала заява про забезпечення позову компаній, пов’язаних із Коломойським, які мали активи в Криму. Ідеться про визнання та виконання рішення Міжнародного арбітражу в Гаазі щодо стягнення з РФ компенсації за анексоване нерухоме майно.
Верховний Суд України забороняв виконавчій службі стягувати цінні папери, які належать «ВЕБ.РФ», на вимогу групи «Еверест».
Після цього в червні «ВЕБ.РФ» повідомив, що подав до Арбітражного суду Стокгольма позов до України через порушення положень міжурядової угоди про заохочення та взаємний захист інвестицій із Росії 1998 року.
У вересні 2019 року Верховний Суд дозволив продати Промінвестбанк.
У серпні 2021 року Північний апеляційний господарський суд задовольнив позов «ВЕБ.РФ» до Міністерства юстиції України, біржі ПФТС і «Фінансової компанії «Фортіфай» і визнав недійсними результати аукціону з продажу 99,77% акцій Промінвестбанку, що належать позивачу. Аукціон відбувся 4 березня 2020 року. Позов було задоволено на підставі того, що уцінку акцій Промінвестбанку на 25% було проведено всупереч ухвалі Верховного Суду.
Остаточно активи банку перейшли у власність держави 11 травня 2022 року, згідно з рішенням РНБО.
Слідкуйте за новинами в нашому Telegram
